logo

Registrerte kamper 23. Mai 2009
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

April 2009
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  
Mai 2009
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Juni 2009
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
 
PRIV - Privatturnering
5pYvonne PasaliKristian Thulin  
5pKristian ThulinYvonne Pasali  
 
BBGK - Klubbmesterskap
15pNils BakkeHenning Mælen  
15pNils BakkeHenning Mælen  
 
OBGK - Internasjonalt mesterskap
Oppsamling, Mester, Cup
17pSven-Olav N.Masayuki M.Finale 
17pMasayuki M.Tony I.Semifinale 
17pSven-Olav N.Gabriel A.Semifinale 
17pMasayuki M.Halvor LosnedahlKvartfinale 
17pTony I.Karl FrognerKvartfinale 
17pSven-Olav N.Thorleif ReisvoldKvartfinale 
17pGabriel A.Asbjørn ArntzenKvartfinale 
17pMasayuki M.Tore Eklund Fredriksen1. runde 
17pTony I.Andre Rognes1. runde 
17pSven-Olav N.Espen F.1. runde 
17pGabriel A.Hanna T.1. runde 
17pAsbjørn ArntzenLinda G. O.1. runde 
Hoved, Mester, Cup
21pHans LibyBrian K.Finale 
21pHans LibyMartha Cecilie GjelsethSemifinale 
21pBrian K.Shahab GhodsiSemifinale 
21pMartha Cecilie GjelsethKristian StegenborgKvartfinale 
21pHans LibyRune FærevågKvartfinale 
21pBrian K.Kåre A.Kvartfinale 
21pShahab GhodsiFarzin AarabiKvartfinale 
21pKristian StegenborgOdin Spillum Svendsen2. runde 
21pRune FærevågPia J.2. runde 
21pBrian K.Hall Skåra2. runde 
21pShahab GhodsiPom M.2. runde 
21pFarzin AarabiSondre Rike2. runde 
21pFarzin AarabiHalvor Losnedahl1. runde 
21pShahab GhodsiAndre Rognes1. runde 
21pRune FærevågTore Eklund Fredriksen1. runde 
21pBrian K.Masayuki M.1. runde 
21pOdin Spillum SvendsenHanna T.1. runde 
21pPia J.Gabriel A.1. runde 
21pPom M.Tony I.1. runde 
21pHall SkåraSven-Olav N.1. runde 
21pKåre A.Asbjørn Arntzen1. runde 
21pHans LibyKarl Frogner1. runde 
21pKristian StegenborgEspen F.1. runde 
21pSondre RikeLinda G. O.1. runde 
21pMartha Cecilie GjelsethThorleif Reisvold1. runde 
Oppsamling, Mellom, Cup
7pAnna M. .Roy EiksethFinale 
7pAnna M. .Kristian ThulinSemifinale 
7pRoy EiksethYvonne PasaliSemifinale 
7pAnna M. .Geir SkoglundKvartfinale 
7pKristian ThulinMona B.Kvartfinale 
7pRoy EiksethRichard H.Kvartfinale 
7pYvonne PasaliFred WesterbyKvartfinale 
5pAnna M. . G. B. .1. runde 
5pGeir SkoglundEigil E.1. runde 
5pKristian ThulinHåkon Tannæs1. runde 
5pMona B.Jarle Rygh1. runde 
5pRichard H.Sven E. T.1. runde 
5pRoy EiksethAnna D. .1. runde 
5pYvonne PasaliFay K. D.1. runde 
5pFred WesterbyViktor J.1. runde 
Hoved, Mellom, Cup
9pHege VevleConstantin AmanaloaieFinale 
9pConstantin AmanaloaieJan S.Semifinale 
9pHege VevleThom Espen BrevigSemifinale 
9pJan S.Grete ArntzenKvartfinale 
9pConstantin AmanaloaieMartin O.Kvartfinale 
9pThom Espen BrevigStig Frode SørdahlKvartfinale 
9pHege VevleHåvard HafskjoldKvartfinale 
Kvalifisering, Mellom
3pHege VevleAnna M. .  
3pStig Frode SørdahlHege Vevle  
3pStig Frode SørdahlEigil E.  
3pHege VevleGeir Skoglund  
3pAnna M. . G. B. .  
Kvalifisering, Mellom, Gruppespill
11pGeir SkoglundMona B.  
11pThom Espen BrevigGeir Skoglund  
11pMona B.Thom Espen Brevig  
11pGeir SkoglundRoy Eikseth  
11pRoy EiksethMona B.  
11pThom Espen BrevigRoy Eikseth  
11pFred WesterbyHåkon Tannæs  
11pEigil E.Fred Westerby  
11pEigil E.Håkon Tannæs  
11pGrete ArntzenFred Westerby  
11pHåkon TannæsGrete Arntzen  
11pGrete ArntzenEigil E.  
11pHåvard HafskjoldViktor J.  
11pHege VevleViktor J.  
11pHåvard HafskjoldHege Vevle  
11pViktor J.Sven E. T.  
11pHåvard HafskjoldSven E. T.  
11pHege VevleSven E. T.  
11pConstantin AmanaloaieKristian Thulin  
11pConstantin AmanaloaieStig Frode Sørdahl  
11pStig Frode SørdahlKristian Thulin  
11pConstantin AmanaloaieAnna D. .  
11pKristian ThulinAnna D. .  
11pStig Frode SørdahlAnna D. .  
11pJarle RyghYvonne Pasali  
11pMartin O.Yvonne Pasali  
11pMartin O.Jarle Rygh  
11p G. B. .Yvonne Pasali  
11p G. B. .Jarle Rygh  
11pMartin O. G. B. .  
11pFay K. D.Richard H.  
11pRichard H.Jan S.  
11pJan S.Fay K. D.  
11pAnna M. .Richard H.  
11pAnna M. .Fay K. D.  
11pJan S.Anna M. .  
 
AABGK - Privatturnering
7pAre KarlsenHåkon Tannæs  
15pGill R. K.Elin M. L.  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018