logo
Registrerte kamper 22. Januar 2001
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Desember 2000
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Januar 2001
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
Februar 2001
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28  
 
Trondheim Backgammonklubb - Klubbturnering
Gruppespill
5pDagfinn SnarheimAmir H.Finale 
5pAmir H.Mehran E.  
5pDagfinn SnarheimRune L.  
5pDagfinn SnarheimEbi K.  
5pMehran E.Dagfinn Snarheim  
5pMehran E.Ebi K.  
5pHåvard F.Rune L.  
5pHåvard F.Rune V.  
5pAmir H.Håvard F.  
5pAmir H.Rune V.  
5pRune L.Rune V.  
5pRune L.Amir H.  
 
Stavanger Backgammonklubb - Privatmatcher
7pØystein S.Kristoffer Joner  
7pØystein S.Kristoffer Joner  
7pKristoffer JonerØystein S.  
 
Oslo Backgammonklubb - Klubbturnering
Last chance, Cup
5pStein WelleVria N.Finale 
5pStein WelleHanna ThorsenSemifinale 
5pVria N.Anders SkjeldeSemifinale 
5pHanna ThorsenBernt F.Kvartfinale 
5pStein WelleTerje H. P.Kvartfinale 
5pVria N.Behruz A.Kvartfinale 
5pAnders SkjeldeMona B.Kvartfinale 
9pAudun K.Samson H.Finale 
5pAudun K.Anders SkjeldeSemifinale 
5pSamson H.Shahab GhodsiSemifinale 
5pAudun K.Rune B.Kvartfinale 
5pAnders SkjeldeVria N.Kvartfinale 
5pSamson H.Lisbeth E.Kvartfinale 
5pShahab GhodsiHanna ThorsenKvartfinale 
Oppsamling, Cup
9pMarianne HusumTom A. N.Finale 
7pMarianne HusumSondre RikeSemifinale 
7pTom A. N.Jon Kristian RøysetSemifinale 
7pSondre RikeAsbjørn ArntzenKvartfinale 
7pMarianne HusumEivind B.Kvartfinale 
7pJon Kristian RøysetThom Espen BrevigKvartfinale 
7pTom A. N.Behruz A.Kvartfinale 
7pAsbjørn ArntzenVria N.  
7pSondre RikeJoachim J.  
7pMarianne HusumTerje H. P.  
7pEivind B.Knut A. K.  
7pJon Kristian RøysetSamson H.  
7pThom Espen BrevigAnders Skjelde  
7pBehruz A.Lisbeth E.  
7pTom A. N.Hans Liby  
Hoved, Cup
9pJohnny Kurisaki TønnessenOle Friis IversenFinale 
7pOle Friis IversenKarl FrognerSemifinale 
7pJohnny Kurisaki TønnessenStefan Cecchi BergerSemifinale 
7pOle Friis IversenBernt L. R.Kvartfinale 
7pKarl FrognerMarkus K.Kvartfinale 
7pJohnny Kurisaki TønnessenMartha C. G.Kvartfinale 
7pStefan Cecchi BergerMona B.Kvartfinale 
7pOle Friis IversenAnders Skjelde  
7pBernt L. R.Shahab Ghodsi  
7pKarl FrognerGrethe Kvan Welle  
7pJohnny Kurisaki TønnessenMagnar Naustdalslid  
7pMartha C. G.Frank S.  
7pMona B.Hanna Thorsen  
7pStefan Cecchi BergerRune B.  
7pBernt L. R.Tom A. N.  
7pShahab GhodsiBehruz A.  
7pMarkus K.Jon Kristian Røyset  
7pKjetil KorslundMarianne Husum  
7pGrethe Kvan WelleHans Liby  
7pKarl FrognerJoachim J.  
7pMagnar NaustdalslidSamson H.  
7pJohnny Kurisaki TønnessenLisbeth E.  
7pFrank S.Asbjørn Arntzen  
7pMartha C. G.Sondre Rike  
7pHanna ThorsenTerje H. P.  
7pMona B.Thom Espen Brevig  
7pStefan Cecchi BergerEivind B.  
7pRune B.Knut A. K.  
 
Oslo Backgammonklubb - Privatmatcher
11pTerje H. P.Mona B.  
7pTerje H. P.Mona B.  
7pTerje H. P.Markus K.  
 
Bodø Backgammonklubb - Klubbturnering
Gruppespill
5pAndreas H.Rune L.Finale 
5pRune L.Arne Ludvig Faaren  
5pAndreas H.Trond Dalhaug  
5pAstrit BöckerArne Kristian Nordhei  
5pRune L.Christine Y. L.  
5pArne Ludvig FaarenTerje Dalhaug  
5pAstrit BöckerTrond Dalhaug  
5pArne Kristian NordheiIngrid M. N.  
5pStein O. H.Arne Ludvig Faaren  
5pArne Kristian NordheiAndreas H.  
5pChristine Y. L.Terje Dalhaug  
5pRune L.Stein O. H.  
5pIngrid M. N.Trond Dalhaug  
5pTerje DalhaugStein O. H.  
5pAndreas H.Astrit Böcker  
5pArne Ludvig FaarenChristine Y. L.  
5pTrond DalhaugArne Kristian Nordhei  
5pAstrit BöckerIngrid M. N.  
5pTerje DalhaugRune L.  
5pChristine Y. L.Stein O. H.  
5pAndreas H.Ingrid M. N.  
 
Bodø Backgammonklubb - Privatmatcher
7pTerje DalhaugArne Ludvig Faaren  
 
Bergen Backgammon Club - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pTrygve U.Anders O.Finale 
5pAnders O.Horst K.Semifinale 
5pTrygve U.Håvard RaddumSemifinale 
5pAnders O.Olav OtterleiKvartfinale 
5pHorst K.Jon-Aksel J.Kvartfinale 
5pTrygve U.Jostein S.Kvartfinale 
5pHåvard RaddumKristin E. JakhellnKvartfinale 
5pJostein S.Bjørn O.  
5pHåvard RaddumElias Kritikos  
5pKristin E. JakhellnShaoul D.  
Hoved, Cup
9pOle K.Bjørn Inge H. LorentzenFinale 
7pOle K.Frode F.Semifinale 
7pBjørn Inge H. LorentzenGunnar D.Semifinale 
7pOle K.Bjørn T.Kvartfinale 
7pFrode F.Halvor LosnedahlKvartfinale 
7pBjørn Inge H. LorentzenJan T.Kvartfinale 
7pGunnar D.Tor Magne UndelandKvartfinale 
7pBjørn T.Elias Kritikos  
7pOle K.Horst K.  
7pHalvor LosnedahlTrygve U.  
7pFrode F.Shaoul D.  
7pBjørn Inge H. LorentzenJostein S.  
7pJan T.Kristin E. Jakhelln  
7pGunnar D.Håvard Raddum  
7pTor Magne UndelandBjørn O.  
7pBjørn Inge H. LorentzenJon-Aksel J.  
7pJostein S.Olav Otterlei  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND