logo
Registrerte kamper 6. Oktober 2001
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

September 2001
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Oktober 2001
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
November 2001
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
 
Ringerike Backgammonklubb - Klubbturnering
21pTor B.Dag S. R.  
 
Privat - Privatmatcher
9pNina F.Eivind B.  
 
Norges Backgammonforbund - Nasjonaltmesterskap
Oppsamling, Mellom, Cup
15pHåvard RaddumElias KritikosFinale 
13pElias KritikosJon-Aksel J.Semifinale 
13pHåvard RaddumBjørn Inge H. LorentzenSemifinale 
11pElias KritikosHorst K.Kvartfinale 
11pJon-Aksel J.Hilde F.Kvartfinale 
11pHåvard RaddumSvein C. J.Kvartfinale 
11pBjørn Inge H. LorentzenBjørn T.Kvartfinale 
9pHorst K.Maj W.  
9pHilde F.Jan T.  
9pHåvard RaddumBjørn T. J.  
9pBjørn T.Knut A. K.  
9pMaj W.Anders O.  
9pHorst K.Ingrid G.  
9pHilde F.Helge S.  
9pJan T.Nina F.  
9pBjørn T. J.Kristin E. Jakhelln  
9pHåvard RaddumAnne-Mette H.  
9pBjørn T.Yngve H.  
9pKnut A. K.Mohammad N.  
9pMohammad N.Bente L.  
Oppsamling, Mester, Cup
15pMagnar NaustdalslidHans W.Finale 
13pHans W.Arild I.Semifinale 
13pMagnar NaustdalslidHans LibySemifinale 
11pArild I.Odin S. S.Kvartfinale 
11pHans W.Rolv Y. B.Kvartfinale 
11pHans LibyDagfinn SnarheimKvartfinale 
11pMagnar NaustdalslidAsbjørn ArntzenKvartfinale 
9pOdin S. S.Johnny Kurisaki Tønnessen  
9pArild I.Ole Friis Iversen  
9pHans W.Kjell Terje Reve  
9pRolv Y. B.Roy F.  
9pDagfinn SnarheimKatja S. S.  
9pHans LibyAtle von der Fehr  
9pMagnar NaustdalslidKarl Frogner  
9pAsbjørn ArntzenNils R.  
9pJohnny Kurisaki TønnessenMartha C. G.  
9pOdin S. S.Marianne Husum  
9pOle Friis IversenØystein S.  
9pKjell Terje ReveHans Marius Eikseth  
9pHans W.Kristoffer Joner  
9pRoy F.Audun K.  
9pKatja S. S.Torstein R.  
9pDagfinn SnarheimTore Eklund Fredriksen  
9pHans LibyJøran J.  
9pKarl FrognerEirik Magne Johansen  
9pMagnar NaustdalslidSven Wisløff-Nilssen  
9pAsbjørn ArntzenAndré R.  
9pMartha C. G.Anders Skjelde  
9pMarianne HusumIvar R.  
9pOle Friis IversenSamson H.  
9pØystein S.Bjørn E. H. H.  
9pHans Marius EiksethPer Fuglesang  
9pHans W.Trond Dalhaug  
9pAudun K.Anders O.  
9pRoy F.Stein Welle  
9pKatja S. S.Frank S.  
9pTore Eklund FredriksenFrode F.  
9pHans LibyShaoul D.  
9pJøran J.Olav Otterlei  
9pKarl FrognerRoy Eikseth  
9pMagnar NaustdalslidJostein Flood  
9pAndré R.Eivind B.  
9pAsbjørn ArntzenJon Kristian Røyset  
9pMartha C. G.Ulf V. A.  
9pIvar R.Ole K.  
9pFrank S.Vemund S.  
Hoved, Mellom, Cup
19pMarkus K.Grethe Kvan WelleFinale 
17pGrethe Kvan WelleGunnar D.Semifinale 
17pMarkus K.Sondre RikeSemifinale 
15pGunnar D.Bjørn Inge H. LorentzenKvartfinale 
15pGrethe Kvan WelleSvein C. J.Kvartfinale 
15pMarkus K.Jon-Aksel J.Kvartfinale 
15pSondre RikeElias KritikosKvartfinale 
11pBjørn Inge H. LorentzenHilde F.  
13pGunnar D.Jan T.  
13pSvein C. J.Maj W.  
13pGrethe Kvan WelleHorst K.  
13pJon-Aksel J.Bjørn T.  
13pMarkus K.Knut A. K.  
13pSondre RikeBjørn T. J.  
13pElias KritikosAnne-Mette H.  
11pHorst K.Mohammad N.  
11pJon-Aksel J.Anders O.  
11pBjørn T.Kristin E. Jakhelln  
11pKnut A. K.Ingrid G.  
11pMarkus K.Håvard Raddum  
11pBjørn T. J.Helge S.  
11pSondre RikeYngve H.  
11pElias KritikosNina F.  
11pAnne-Mette H.Bente L.  
Hoved, Mester, Cup
21pHalvor LosnedahlSvein Wang DybvikFinale 
19pHalvor LosnedahlStein KulsethSemifinale 
19pSvein Wang DybvikThomas M. H. M.Semifinale 
17pHalvor LosnedahlRolv Y. B.Kvartfinale 
17pStein KulsethAtle von der FehrKvartfinale 
17pSvein Wang DybvikNils R.Kvartfinale 
17pThomas M. H. M.Arild I.Kvartfinale 
15pHalvor LosnedahlKjell Terje Reve  
15pRolv Y. B.Kristoffer Joner  
15pAtle von der FehrTorstein R.  
15pStein KulsethDagfinn Snarheim  
15pSvein Wang DybvikEirik Magne Johansen  
15pNils R.Sven Wisløff-Nilssen  
15pArild I.Johnny Kurisaki Tønnessen  
15pThomas M. H. M.Odin S. S.  
13pHalvor LosnedahlKarl Frogner  
13pKjell Terje ReveJostein Flood  
13pRolv Y. B.André R.  
13pKristoffer JonerAsbjørn Arntzen  
13pTorstein R.Anders Skjelde  
13pAtle von der FehrMarianne Husum  
13pDagfinn SnarheimOle Friis Iversen  
13pStein KulsethØystein S.  
13pEirik Magne JohansenHans Marius Eikseth  
13pSvein Wang DybvikTrond Dalhaug  
13pSven Wisløff-NilssenAudun K.  
13pNils R.Roy F.  
13pJohnny Kurisaki TønnessenKatja S. S.  
13pArild I.Tore Eklund Fredriksen  
13pThomas M. H. M.Hans Liby  
13pOdin S. S.Jøran J.  
11pHalvor LosnedahlMartha C. G.  
11pKarl FrognerFrank S.  
11pKjell Terje ReveIvar R.  
11pJostein FloodFrode F.  
11pAndré R.Samson H.  
11pRolv Y. B.Shaoul D.  
11pAsbjørn ArntzenBjørn E. H. H.  
11pKristoffer JonerOlav Otterlei  
11pAnders SkjeldePer Fuglesang  
11pTorstein R.Roy Eikseth  
11pMarianne HusumHans W.  
11pAtle von der FehrMagnar Naustdalslid  
11pOle Friis IversenAnders O.  
11pDagfinn SnarheimEivind B.  
11pStein KulsethStein Welle  
11pØystein S.Jon Kristian Røyset  
11pHans Marius EiksethUlf V. A.  
11pEirik Magne JohansenVemund S.  
11pSvein Wang DybvikOle K.  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND