logo
Registrerte kamper 20. September 2004
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

August 2004
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
September 2004
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  
Oktober 2004
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
 
Stavanger Backgammonklubb - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pØystein S.Amir K.Finale 
7pØystein S.Oddgeir B.  
7pAmir K.Hege Vevle  
Hoved, Cup
7pErnst O. M.Stein Roger FossmoFinale 
7pStein Roger FossmoThorleif ReisvoldSemifinale 
7pErnst O. M.Knut K. P.Semifinale 
7pStein Roger FossmoAnette J.Kvartfinale 
7pThorleif ReisvoldJan V. &.Kvartfinale 
7pKnut K. P.Kjell Terje ReveKvartfinale 
7pErnst O. M.Arild I.Kvartfinale 
7pKjell Terje ReveØystein S.  
7pKnut K. P.Oddgeir B.  
7pErnst O. M.Amir K.  
7pArild I.Hege Vevle  
 
Oslo Backgammonklubb - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pCamilla SkipnesShahab GhodsiFinale 
5pShahab GhodsiGaute AndersenSemifinale 
5pCamilla SkipnesIngvill HusumSemifinale 
5pGaute AndersenEspen S.  
5pShahab GhodsiGrethe Kvan Welle  
5pCamilla SkipnesFred Westerby !
Hoved, Cup
9pSvein Wang DybvikNils-Tore S. M.Finale 
7pSvein Wang DybvikSondre RikeSemifinale 
7pNils-Tore S. M.Eirik Magne JohansenSemifinale 
7pSvein Wang DybvikKarl FrognerKvartfinale 
7pSondre RikeThom Espen BrevigKvartfinale 
7pEirik Magne JohansenAdler SuhrKvartfinale 
7pNils-Tore S. M.Jostein FloodKvartfinale 
7pKarl FrognerIngvill Husum  
7pThom Espen BrevigEspen S.  
7pSondre RikeShahab Ghodsi  
7pEirik Magne JohansenGaute Andersen  
7pAdler SuhrFred Westerby  
7pNils-Tore S. M.Grethe Kvan Welle  
7pJostein FloodCamilla Skipnes  
 
Bodø Backgammonklubb - Klubbmesterskap
Oppsamling, Cup
9pArne Ludvig FaarenIngrid M. N.Finale 
5pIngrid M. N.Arne B.Semifinale 
5pArne Ludvig FaarenLena Merethe EnganSemifinale 
7pArne Ludvig FaarenTrond DalhaugKvartfinale 
5pLena Merethe EnganTore M. E.Kvartfinale 
Hoved, Cup
15pØyvind J. B.Arne Kristian NordheiFinale 
9pArne Kristian NordheiJøran E.Semifinale 
9pØyvind J. B.Jørn &.Semifinale 
9pArne Kristian NordheiIngrid M. N.Kvartfinale 
9pJøran E.Arne B.Kvartfinale 
9pØyvind J. B.Kristian J.Kvartfinale 
9pJørn &.Astrit BöckerKvartfinale 
7pØyvind J. B.Arne Ludvig Faaren  
7pKristian J.Trond Dalhaug  
7pJørn &.Lena Merethe Engan  
7pAstrit BöckerTore M. E.  
 
Bergen Backgammon Club - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
9pRoar T.Helge S.Finale 
7pRoar T.Øystein PettersenSemifinale 
7pHelge S.Asbjørn S.Semifinale 
7pØystein PettersenTor VidalKvartfinale 
7pRoar T.Håvard RaddumKvartfinale 
7pAsbjørn S.Eli S.Kvartfinale 
7pHelge S.Nina M. F.Kvartfinale 
7pHelge S.Marie S.  
Hoved, Cup
11pOlav OtterleiElias KritikosFinale 
9pOlav OtterleiVemund S.Semifinale 
9pElias KritikosTarjei F.Semifinale 
9pOlav OtterleiHelge S.Kvartfinale 
9pVemund S.Ulf V. A.Kvartfinale 
9pElias KritikosLinda M.Kvartfinale 
9pTarjei F.Katrine B. S.Kvartfinale 
9pOlav OtterleiMarie S.  
9pUlf V. A.Tor Vidal  
9pVemund S.Øystein Pettersen  
9pElias KritikosHåvard Raddum  
9pLinda M.Asbjørn S.  
9pTarjei F.Nina M. F.  
9pKatrine B. S.Roar T.  
 
Bergen Backgammon Club - Privatmatcher
11pRonny K.Thomas K.  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND