logo
Registrerte kamper 10. Januar 2005
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Desember 2004
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  
Januar 2005
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31  
Februar 2005
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28  
 
Stavanger Backgammonklubb - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pAnn C. F.Flemming B.Finale 
7pAnn C. F.Harald S.Semifinale 
7pFlemming B.Denis Z.Semifinale 
7pAnn C. F.Dzenan G. K.  
7pHarald S.Thorleif Reisvold  
7pFlemming B.Mehdi I.  
7pDenis Z.Kjell Terje Reve  
7pDenis Z.Amir K.  
Hoved, Cup
7pErnst O. M.Øystein S.Finale 
7pØystein S.Hermod KvalvikSemifinale 
7pErnst O. M.Espen N.Semifinale 
7pHermod KvalvikSvein G.Kvartfinale 
7pØystein S.Mattias B.Kvartfinale 
7pErnst O. M.Hans C. S.Kvartfinale 
7pEspen N.Dimo S.Kvartfinale 
7pHermod KvalvikDzenan G. K.  
7pSvein G.Ann C. F.  
7pØystein S.Harald S.  
7pMattias B.Thorleif Reisvold  
7pHans C. S.Mehdi I.  
7pErnst O. M.Flemming B.  
7pDimo S.Kjell Terje Reve  
7pEspen N.Ian C.  
7pIan C.Denis Z.  
7pEspen N.Amir K.  
 
Oslo Backgammonklubb - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pKarl FrognerJostein FloodFinale 
5pJostein FloodAndré S.Semifinale 
5pKarl FrognerJill M. E.Semifinale 
5pAndré S.Stig ThomasKvartfinale 
5pJostein FloodØyvind S.Kvartfinale 
5pKarl FrognerGaute AndersenKvartfinale 
5pJill M. E.Nils-Tore S. M.Kvartfinale 
Hoved, Cup
9pJohnny Kurisaki TønnessenAre H.Finale 
7pAre H.Geir A.Semifinale 
7pJohnny Kurisaki TønnessenHans P. T.Semifinale 
7pGeir A.Nils-Tore S. M.Kvartfinale 
7pAre H.Stig Frode SørdahlKvartfinale 
7pHans P. T.Eirik Magne JohansenKvartfinale 
7pJohnny Kurisaki TønnessenEspen S.Kvartfinale 
7pGeir A.Karl Frogner  
7pStig Frode SørdahlJill M. E.  
7pAre H.Stig Thomas  
7pEirik Magne JohansenØyvind S.  
7pHans P. T.André S.  
7pEspen S.Gaute Andersen  
7pJohnny Kurisaki TønnessenJostein Flood  
 
Oslo Backgammonklubb - Privatmatcher
7pGaute AndersenNils-Tore S. M.  
5pGaute AndersenNils-Tore S. M.  
5pGaute AndersenNils-Tore S. M.  
 
Bodø Backgammonklubb - Klubbturnering
Gruppespill
7pAstrit BöckerJørn &.Finale 
7pTrond DalhaugArne B.  
7pJørn &.Trond Dalhaug  
7pJørn &.Arne B.  
5pØyvind J. B.Astrit Böcker  
7pArne Ludvig FaarenArne Kristian Nordhei  
7pAstrit BöckerArne Kristian Nordhei  
7pArne Ludvig FaarenØyvind J. B.  
7pArne Kristian NordheiØyvind J. B.  
7pAstrit BöckerArne Ludvig Faaren  
 
Bergen Backgammon Club - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
9pTor Magne UndelandRuth-Helen R.Finale 
7pRuth-Helen R.Eli S.  
7pTor Magne UndelandStein O.  
7pStein O.Tor Vidal  
7pTor Magne UndelandRobert Emil Leistad  
Hoved, Cup
11pHåvard RaddumFrode L.Finale 
9pFrode L.Øyvind DølemoSemifinale 
9pHåvard RaddumBilgehan S.Semifinale 
9pFrode L.Ruth-Helen R.  
9pØyvind DølemoTor Vidal  
9pHåvard RaddumElias Kritikos  
9pBilgehan S.Asbjørn S.  
9pElias KritikosTor Magne Undeland  
9pHåvard RaddumEli S.  
9pAsbjørn S.Stein O.  
9pBilgehan S.Robert Emil Leistad  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND