logo
Registrerte kamper 19. August 2014
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Juli 2014
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
August 2014
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
September 2014
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
 
OBGK - Privatturnering
9pAnita MarholmGulli Marholm  
9pGulli MarholmAnita Marholm  
 
BBGC - Privatturnering
11pJørn Inge NesdalTor Magne Undeland  
11pJørn Inge NesdalTor Magne Undeland  
11pTor Magne UndelandJørn Inge Nesdal  
11pTor Magne UndelandJørn Inge Nesdal  
11pJørn Inge NesdalTor Magne Undeland  
11pJørn Inge NesdalTor Magne Undeland  
 
TBK - Privatturnering
9pJorunn B. S.Hans-Kristian Gunhildstad  
 
Mesterturnering nr.8 - Oslo
Hoved, Double elimination
3pJostein FloodThom Espen BrevigFinale 
3pJostein FloodThom Espen Brevig8. runde 
3pThom Espen BrevigSondre RikeSemifinale 
3pThom Espen BrevigHans LibySemifinale 
3pSondre RikeArne Vestrheim6. runde 
3pJostein FloodRonny Sandvik6. runde 
3pRonny SandvikHans Liby5. runde 
3pThom Espen BrevigTorstein I.5. runde 
3pArne VestrheimMikkel Alm5. runde 
3pJostein FloodTerje P.5. runde 
3pSondre RikeTorkel Haugødegård5. runde 
3pMikkel AlmRonny Sandvik4. runde 
3pTorstein I.Hall Skåra4. runde 
3pSondre RikeHåkon Tannæs4. runde 
3pHans LibyChristopher Hedberg4. runde 
3pTorkel HaugødegårdTerje P.4. runde 
3pThom Espen BrevigJostein Flood4. runde 
5pSondre RikeFredrik Andreas Dahl3. runde 
5pHall SkåraAre E.3. runde 
5pRonny SandvikMorten Bjellås3. runde 
5pTorkel HaugødegårdArne Vestrheim3. runde 
5pThom Espen BrevigMikkel Alm3. runde 
5pChristopher HedbergGulli Marholm3. runde 
5pJostein FloodTom T.3. runde 
5pHans LibyFred Westerby3. runde 
5pTerje P.Håkon Møstad3. runde 
5pTorstein I.Karl Frogner3. runde 
5pHall SkåraShahab Ghodsi2. runde 
5pKarl FrognerAnita Marholm2. runde 
5pGulli MarholmTorstein I.2. runde 
5pArne VestrheimEmil Green2. runde 
5pHåkon MøstadFredrik Andreas Dahl2. runde 
5pSondre RikeMonica Unosen2. runde 
5pJostein FloodTorkel Haugødegård2. runde 
5pHans LibyHilde F.2. runde 
5pAre E.Håkon Tannæs2. runde 
5pThom Espen BrevigMorten Bjellås2. runde 
5pTerje P.Tobias P.2. runde 
5pMikkel AlmTom T.2. runde 
5pFred WesterbyChristopher Hedberg2. runde 
5pRonny SandvikZoran Krogstad2. runde 
5pJostein FloodSondre Rike1. runde 
5pChristopher HedbergHall Skåra1. runde 
5pTom T.Karl Frogner1. runde 
5pHans LibyEmil Green1. runde 
5pTerje P.Anita Marholm1. runde 
5pTorstein I.Håkon Møstad1. runde 
5pFredrik Andreas DahlMonica Unosen1. runde 
5pTorkel HaugødegårdShahab Ghodsi1. runde 
5pMorten BjellåsHilde F.1. runde 
5pRonny SandvikGulli Marholm1. runde 
5pThom Espen BrevigTobias P.1. runde 
5pMikkel AlmAre E.1. runde 
5pArne VestrheimFred Westerby1. runde 
5pHåkon TannæsZoran Krogstad1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND