Registrerte kamper 8. Oktober 2015
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
September 2015
MaTiOnTo FrLS
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Oktober 2015
MaTiOnTo FrLS
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
November 2015
MaTiOnTo FrLS
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
 
NBK - Klubbturnering
Hoved, Gruppespill
7pHaavard HafskjoldCarsten S. .  
3pJakob CohenMarius BergløffFinale 
3pJakob CohenHaavard Hafskjold  
5pCarsten S. .Jakob Cohen  
5pMarius BergløffHaavard Hafskjold  
5pWalid G.Carsten S. .  
5pHaavard HafskjoldHelge Iversen  
5pMarius BergløffJakob Cohen  
5pCarsten S. .Marius Bergløff  
5pJakob CohenHaavard Hafskjold  
5pHelge IversenWalid G.  
5pJakob CohenHelge Iversen  
5pHaavard HafskjoldWalid G.  
5pMarius BergløffHelge Iversen  
5pJakob CohenWalid G.  
5pWalid G.Marius Bergløff  
5pHelge IversenCarsten S. .  
 
NOBGK - Privatturnering
9pTerje MalmMorten Gjerde  
 
HABK - Klubbturnering
Gruppespill
7pRolf JamneDagfinn SnarheimFinale 
5pGeorg Folkvord HansenThomas T.  
5pDagfinn SnarheimTony Cheek  
5pGeorg Folkvord HansenEivind Dankel  
5pRolf JamneThomas T.  
5pTony CheekEivind Dankel  
5pRolf JamneGeorg Folkvord Hansen  
5pDagfinn SnarheimThomas T.  
5pTony CheekRolf Jamne  
5pGeorg Folkvord HansenThomas T.  
5pDagfinn SnarheimEivind Dankel  
5pRolf JamneEivind Dankel  
5pDagfinn SnarheimGeorg Folkvord Hansen  
5pThomas T.Tony Cheek  
 
Osloserien
Lagturnering
13pTore Eklund FredriksenAnders Skjelde  
13pMariann ModalenChristopher Hedberg  
13pHenriette S.Sondre Rike  
13pAnita MarholmFred Westerby  
13pGrethe Kvan WelleHall Skåra  
13pRonny SandvikEirik Magne Johansen  
13pHans LibyJohnny Kurisaki Tønnessen  
13pZoran KrogstadJostein Flood  
13pRoy EiksethHanna Thorsen  
 
SBGK - Gridgammon
9pTore NådlandFarzin Aarabi  
 
PRIV - Privatturnering
11pJorunn Beate SiglenKim H. Nordberg  
15pJorunn Beate SiglenKim H. Nordberg  
15pKim H. NordbergJorunn Beate Siglen  
9pJorunn Beate SiglenKim H. Nordberg  
9pKim H. NordbergJorunn Beate Siglen  
7pThorleif ReisvoldJorunn Beate Siglen  
7pThorleif ReisvoldJorunn Beate Siglen  
7pJorunn Beate SiglenThorleif Reisvold  
7pThorleif ReisvoldKim H. Nordberg  
7pThorleif ReisvoldKim H. Nordberg  
7pThorleif ReisvoldKim H. Nordberg  
7pKim H. NordbergThorleif Reisvold  
7pJorunn Beate SiglenEmil Green  
 
OBGK - Privatturnering
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  
7pAnita MarholmJan Ivar Nilsen  
9pGulli MarholmAnita Marholm  

R A T I N G   -   T O P    5

Dagfinn Snarheim   1862
Farzin Aarabi   1851
Rune Færevåg   1850
Jon Kristian Røyset   1835
Jørn Inge Nesdal   1828

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2017