Neste turneringer:
Registrerte kamper 27. Oktober 2015
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
September 2015
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Oktober 2015
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
November 2015
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30
 
Mesterturnering nr.10 - Oslo
Oppsamling, Cup
3pArve H.Hans LibyFinale 
Hoved, Cup
5pRoy EiksethTore Eklund FredriksenFinale 
3pTore Eklund FredriksenRoy Eikseth  
3pTore Eklund FredriksenHall SkåraSemifinale 
3pTore Eklund FredriksenZoran KrogstadSemifinale 
3pTore Eklund FredriksenArve H.Kvartfinale 
3pZoran KrogstadHans LibyKvartfinale 
3pTore Eklund FredriksenGulli MarholmKvartfinale 
3pHans LibyHenrik BechstrømKvartfinale 
3pTore Eklund FredriksenKarl Frogner4. runde 
3pGulli MarholmHåkon Tannæs4. runde 
3pHenrik BechstrømAshkan S.4. runde 
3pHans LibyMikkel Alm4. runde 
3pKarl FrognerAnders Skjelde3. runde 
3pHåkon TannæsMorten Bjellås3. runde 
3pAshkan S.Yaghoub Ghabeli3. runde 
3pHans LibyGaute Andersen3. runde 
3pKarl FrognerMonica Unosen2. runde 
3pAnders SkjeldeHalvor Krog Lervik2. runde 
3pMorten BjellåsTerje Pedersen2. runde 
3pHåkon TannæsEspen S.2. runde 
3pYaghoub GhabeliJostein Flood2. runde 
3pAshkan S.Emil Green2. runde 
3pHans LibyRonny Sandvik2. runde 
3pGaute AndersenAndre W.2. runde 
3pMonica UnosenSondre Rike1. runde 
3pTerje PedersenChristopher Hedberg1. runde 
3pRonny SandvikThom Espen Brevig1. runde 
Kvalifisering, Cup
5pRoy EiksethHall Skåra5. runde 
3pRoy EiksethZoran Krogstad4. runde 
5pHall SkåraArve H.4. runde 
5pZoran KrogstadGulli Marholm3. runde 
5pRoy EiksethTore Eklund Fredriksen3. runde 
5pArve H.Mikkel Alm3. runde 
5pHall SkåraHenrik Bechstrøm3. runde 
5pZoran KrogstadAndre W.2. runde 
5pGulli MarholmHans Liby2. runde 
5pRoy EiksethAshkan S.2. runde 
5pTore Eklund FredriksenYaghoub Ghabeli2. runde 
5pMikkel AlmHåkon Tannæs2. runde 
5pArve H.Morten Bjellås2. runde 
5pHenrik BechstrømHalvor Krog Lervik2. runde 
5pHall SkåraKarl Frogner2. runde 
5pZoran KrogstadMonica Unosen1. runde 
5pAndre W.Sondre Rike1. runde 
5pHans LibyAnders Skjelde1. runde 
5pAshkan S.Christopher Hedberg1. runde 
5pRoy EiksethTerje Pedersen1. runde 
5pTore Eklund FredriksenEspen S.1. runde 
5pMikkel AlmJostein Flood1. runde 
5pMorten BjellåsEmil Green1. runde 
5pHalvor Krog LervikRonny Sandvik1. runde 
5pHenrik BechstrømThom Espen Brevig1. runde 
5pHall SkåraGaute Andersen1. runde 
 
PRIV - Privatturnering
9pAnita MarholmArne Lie  
9pArne LieAnita Marholm  
 
OBGK - Privatturnering
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  

R A T I N G   -   T O P    5

Dagfinn Snarheim   1869
Farzin Aarabi   1860
Rune Færevåg   1847
Sondre Rike   1841
Jon Kristian Røyset   1830

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2017