logo

Registrerte kamper 4. Januar 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Desember 2015
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
Januar 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Februar 2016
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29  
 
BBGC - Klubbturnering
5pYvonne PasaliMartin S.  
5pJørgen N.Bjørnar M.  
Hoved, Double elimination
5pJørn Inge NesdalTor SævigFinale 
9pJørn Inge NesdalTor SævigSemifinale 
5pJørn Inge NesdalThomas B. U.  
5pThomas B. U.Yvonne Pasali  
5pThomas B. U.Mathias B.  
5pThomas B. U.Bjørnar M.  
5pYvonne PasaliTor Magne Undeland  
5pTor Magne UndelandOlav Otterlei  
5pYvonne PasaliCathrine Fosse  
5pOlav OtterleiJørgen N.  
5pYvonne PasaliKim Henning Nordberg  
9pTor SævigJørn Inge Nesdal  
9pTor SævigMathias B.  
9pJørn Inge NesdalThomas B. U.  
9pMartin S.Bjørnar M.  
9pMathias B.Cathrine Fosse  
9pTor SævigTor Magne Undeland  
9pThomas B. U.Olav Otterlei  
9pJørn Inge NesdalJørgen N.  
9pMartin S.Yvonne Pasali  
9pBjørnar M.Kim Henning Nordberg  
 
BBGK - Klubbturnering
Gruppespill
7pArne Ludvig FaarenIda M. D.Finale 
7pIda M. D.Terje D.  
5pArne Ludvig FaarenVigdis Engan  
7pArne Ludvig FaarenJohn Jahreie  
7pIda M. D.Arne Ludvig Faaren  
7pIda M. D.John Jahreie  
7pLena Merethe EnganVictoria Jensen  
7pTerje D.Victoria Jensen  
7pTerje D.Lena Merethe Engan  
3pVigdis EnganArne Kristian Nordhei  
3pØyvind J. B.Ingeborg G.  
3pArne Kristian NordheiIngeborg G.  
3pVigdis EnganØyvind J. B.  
7pIngeborg G.Vigdis Engan  
7pØyvind J. B.Arne Kristian Nordhei  
 
the three-body problem - Privatturnering
3pArne Kristian NordheiØyvind J. B.  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved
3pRune HalvorsenShiva T.Finale 
3pRune HalvorsenShiva T.  
 
DBGK - Privatturnering
5pConstantin A.Stig F. S.  
 
DBGK - Klubbturnering
Hoved, Gruppespill
7pHåkon TannæsGeir GrimnesFinale 
5pHåkon TannæsKnut S.  
5pGeir GrimnesConstantin A.  
5pEspen F.Stig F. S.  
5pConstantin A.Håkon Tannæs  
5pStig F. S.Knut S.  
5pEspen F.Geir Grimnes  
5pHåkon TannæsStig F. S.  
5pGeir GrimnesKnut S.  
5pEspen F.Constantin A.  
5pConstantin A.Stig F. S.  
5pGeir GrimnesHåkon Tannæs  
5pKnut S.Espen F.  
5pHåkon TannæsEspen F.  
5pGeir GrimnesStig F. S.  
5pKnut S.Constantin A.  
 
OBGK - Privatturnering
9pAnita MarholmRalf Schmiedel  
9pAnita MarholmGulli Marholm  
9pJan I. N.Anita Marholm  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2019