Neste turneringer:
22. Februar
TBgK MT #4
26. Februar
BBGK MT4
26. Februar
Stavanger, Martinique
Registrerte kamper 22. Januar 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
Desember 2015
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Januar 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Februar 2016
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29
 
Mesterturnering nr.2 - Oslo
Hoved, Monrad
3pKim H. NordbergHenrik BechstrømFinale 
3pKim H. NordbergJostein FloodSemifinale 
3pHenrik BechstrømTore Eklund FredriksenSemifinale 
3pKim H. NordbergJorunn Beate SiglenKvartfinale 
3pHenrik BechstrømJostein Flood9. runde 
3pHenrik BechstrømChristian AnderssonKvartfinale 
3pJostein FloodMikkel AlmKvartfinale 
3pJorunn Beate SiglenGaute AndersenKvartfinale 
3pKim H. NordbergTore Eklund Fredriksen8. runde 
3pJorunn Beate SiglenRonny Sandvik7. runde 
3pGaute AndersenRune Halvorsen7. runde 
3pTore Eklund FredriksenJakob C.7. runde 
3pMikkel AlmTerje Pedersen7. runde 
3pJostein FloodKim H. Nordberg7. runde 
3pHenrik BechstrømEmil Green7. runde 
3pChristian AnderssonRune Faerevaag7. runde 
3pGaute AndersenChristian Andersson6. runde 
3pJorunn Beate SiglenAlexander B.6. runde 
3pRune HalvorsenChristopher Hedberg6. runde 
3pMikkel AlmDagfinn Snarheim6. runde 
3pKim H. NordbergTorkel HaugødegÃ¥rd6. runde 
3pRune FaerevaagEmil Green6. runde 
3pHenrik BechstrømTerje Pedersen6. runde 
3pTore Eklund FredriksenSondre Rike6. runde 
3pRonny SandvikZoran Krogstad6. runde 
3pJostein FloodOrhan Ajdarovski6. runde 
3pEmil GreenKarl Frogner5. runde 
3pJostein FloodEspen F.5. runde 
3pJorunn Beate SiglenTorkel HaugødegÃ¥rd5. runde 
3pChristopher HedbergHall SkÃ¥ra5. runde 
3pGaute AndersenHÃ¥kon Tannæs5. runde 
3pMikkel AlmRune Faerevaag5. runde 
3pDagfinn SnarheimArve H.5. runde 
3pJakob C.Gulli Marholm5. runde 
3pTerje PedersenMorten BjellÃ¥s5. runde 
3pZoran KrogstadSondre Rike5. runde 
3pOrhan AjdarovskiRune Halvorsen5. runde 
3pAlexander B.Christian Andersson5. runde 
3pKim H. NordbergHenrik Bechstrøm5. runde 
3pTore Eklund FredriksenRonny Sandvik5. runde 
3pSondre RikeRoy Eikseth4. runde 
3pHall SkÃ¥raHans Liby4. runde 
3pChristopher HedbergKarl Frogner4. runde 
3pHÃ¥kon TannæsHelge Iversen4. runde 
3pRune FaerevaagEspen F.4. runde 
3pGulli MarholmGaute Andersen4. runde 
3pKim H. NordbergArve H.4. runde 
3pRonny SandvikEmil Green4. runde 
3pTerje PedersenJakob C.4. runde 
3pJorunn Beate SiglenEspen S.4. runde 
3pJostein FloodJan I. N.4. runde 
3pChristian AnderssonMorten BjellÃ¥s4. runde 
3pAlexander B.Dagfinn Snarheim4. runde 
3pZoran KrogstadOrhan Ajdarovski4. runde 
3pTore Eklund FredriksenRune Halvorsen4. runde 
3pHenrik BechstrømTorkel HaugødegÃ¥rd4. runde 
3pHenrik BechstrømHans Liby3. runde 
3pRune HalvorsenRoy Eikseth3. runde 
3pJakob C.Helge Iversen3. runde 
3pJan I. N.Alexander B.3. runde 
3pEspen F.Thorleif Reisvold3. runde 
3pDagfinn SnarheimJorunn Beate Siglen3. runde 
3pOrhan AjdarovskiHÃ¥kon Tannæs3. runde 
3pGulli MarholmChristopher Hedberg3. runde 
3pKim H. NordbergRune Faerevaag3. runde 
3pTorkel HaugødegÃ¥rdEspen S.3. runde 
3pTerje PedersenThomas Sundin3. runde 
3pChristian AnderssonHall SkÃ¥ra3. runde 
3pZoran KrogstadArve H.3. runde 
3pKarl FrognerMikkel Alm3. runde 
3pTore Eklund FredriksenGaute Andersen3. runde 
3pEmil GreenAnders Skjelde3. runde 
3pSondre RikeMarianne Husum3. runde 
3pMorten BjellÃ¥sRonny Sandvik3. runde 
5pSondre RikeJostein Flood2. runde 
5pEspen F.Dagfinn Snarheim2. runde 
5pChristian AnderssonHÃ¥kon Tannæs2. runde 
5pTorkel HaugødegÃ¥rdJakob C.2. runde 
5pKim H. NordbergZoran Krogstad2. runde 
5pOrhan AjdarovskiTore Eklund Fredriksen2. runde 
5pChristopher HedbergMarianne Husum2. runde 
5pMikkel AlmHall SkÃ¥ra2. runde 
5pRonny SandvikHelge Iversen2. runde 
5pJorunn Beate SiglenJan I. N.2. runde 
5pAlexander B.Anders Skjelde2. runde 
5pRune FaerevaagTerje Pedersen2. runde 
5pKarl FrognerHans Liby2. runde 
5pHenrik BechstrømMorten BjellÃ¥s2. runde 
5pRune HalvorsenThomas Sundin2. runde 
5pEmil GreenGulli Marholm2. runde 
5pArve H.Thorleif Reisvold2. runde 
5pEspen S.Roy Eikseth2. runde 
5pRune FaerevaagMarianne Husum1. runde 
5pMorten BjellÃ¥sChristopher Hedberg1. runde 
5pTore Eklund FredriksenKarl Frogner1. runde 
5pRune HalvorsenEspen F.1. runde 
5pRoy EiksethThomas Sundin1. runde 
5pGaute AndersenZoran Krogstad1. runde 
5pDagfinn SnarheimOrhan Ajdarovski1. runde 
5pJakob C.Kim H. Nordberg1. runde 
5pRonny SandvikEspen S.1. runde 
5pTorkel HaugødegÃ¥rdMikkel Alm1. runde 
5pTerje PedersenSondre Rike1. runde 
5pJostein FloodHenrik Bechstrøm1. runde 
5pArve H.Jorunn Beate Siglen1. runde 
5pHelge IversenAnders Skjelde1. runde 
5pHall SkÃ¥raAlexander B.1. runde 
5pHÃ¥kon TannæsThorleif Reisvold1. runde 
5pEmil GreenJan I. N.1. runde 
5pChristian AnderssonGulli Marholm1. runde 
 
OBGK - Privatturnering
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  
9pAnita MarholmGulli Marholm  

R A T I N G   -   T O P    5

Farzin Aarabi   1869
Jon Kristian Røyset   1835
Kim H. Nordberg   1835
Dagfinn Snarheim   1818
Thorleif Reisvold   1808

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018