Neste turneringer:
Registrerte kamper 22. Januar 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
Desember 2015
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
Januar 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Februar 2016
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29
 
Mesterturnering nr.2 - Oslo
Hoved, Monrad
3pKim H. NordbergHenrik BechstrømFinale 
3pKim H. NordbergJostein FloodSemifinale 
3pHenrik BechstrømTore Eklund FredriksenSemifinale 
3pKim H. NordbergJorunn Beate SiglenKvartfinale 
3pHenrik BechstrømJostein Flood9. runde 
3pHenrik BechstrømChristian AnderssonKvartfinale 
3pJostein FloodMikkel AlmKvartfinale 
3pJorunn Beate SiglenGaute AndersenKvartfinale 
3pKim H. NordbergTore Eklund Fredriksen8. runde 
3pJorunn Beate SiglenRonny Sandvik7. runde 
3pGaute AndersenRune Halvorsen7. runde 
3pTore Eklund FredriksenJakob Cohen7. runde 
3pMikkel AlmTerje Pedersen7. runde 
3pJostein FloodKim H. Nordberg7. runde 
3pHenrik BechstrømEmil Green7. runde 
3pChristian AnderssonRune Færevåg7. runde 
3pGaute AndersenChristian Andersson6. runde 
3pJorunn Beate SiglenAlexander B.6. runde 
3pRune HalvorsenChristopher Hedberg6. runde 
3pMikkel AlmDagfinn Snarheim6. runde 
3pKim H. NordbergTorkel Haugødegård6. runde 
3pRune FærevågEmil Green6. runde 
3pHenrik BechstrømTerje Pedersen6. runde 
3pTore Eklund FredriksenSondre Rike6. runde 
3pRonny SandvikZoran Krogstad6. runde 
3pJostein FloodOrhan A.6. runde 
3pEmil GreenKarl Frogner5. runde 
3pJostein FloodEspen Fredriksen5. runde 
3pJorunn Beate SiglenTorkel Haugødegård5. runde 
3pChristopher HedbergHall Skåra5. runde 
3pGaute AndersenHåkon Tannæs5. runde 
3pMikkel AlmRune Færevåg5. runde 
3pDagfinn SnarheimArve H.5. runde 
3pJakob CohenGulli Marholm5. runde 
3pTerje PedersenMorten Bjellås5. runde 
3pZoran KrogstadSondre Rike5. runde 
3pOrhan A.Rune Halvorsen5. runde 
3pAlexander B.Christian Andersson5. runde 
3pKim H. NordbergHenrik Bechstrøm5. runde 
3pTore Eklund FredriksenRonny Sandvik5. runde 
3pSondre RikeRoy Eikseth4. runde 
3pHall SkåraHans Liby4. runde 
3pChristopher HedbergKarl Frogner4. runde 
3pHåkon TannæsHelge Iversen4. runde 
3pRune FærevågEspen Fredriksen4. runde 
3pGulli MarholmGaute Andersen4. runde 
3pKim H. NordbergArve H.4. runde 
3pRonny SandvikEmil Green4. runde 
3pTerje PedersenJakob Cohen4. runde 
3pJorunn Beate SiglenEspen S.4. runde 
3pJostein FloodJan Ivar Nilsen4. runde 
3pChristian AnderssonMorten Bjellås4. runde 
3pAlexander B.Dagfinn Snarheim4. runde 
3pZoran KrogstadOrhan A.4. runde 
3pTore Eklund FredriksenRune Halvorsen4. runde 
3pHenrik BechstrømTorkel Haugødegård4. runde 
3pHenrik BechstrømHans Liby3. runde 
3pRune HalvorsenRoy Eikseth3. runde 
3pJakob CohenHelge Iversen3. runde 
3pJan Ivar NilsenAlexander B.3. runde 
3pEspen FredriksenThorleif Reisvold3. runde 
3pDagfinn SnarheimJorunn Beate Siglen3. runde 
3pOrhan A.Håkon Tannæs3. runde 
3pGulli MarholmChristopher Hedberg3. runde 
3pKim H. NordbergRune Færevåg3. runde 
3pTorkel HaugødegårdEspen S.3. runde 
3pTerje PedersenThomas Sundin3. runde 
3pChristian AnderssonHall Skåra3. runde 
3pZoran KrogstadArve H.3. runde 
3pKarl FrognerMikkel Alm3. runde 
3pTore Eklund FredriksenGaute Andersen3. runde 
3pEmil GreenAnders Skjelde3. runde 
3pSondre RikeMarianne Husum3. runde 
3pMorten BjellåsRonny Sandvik3. runde 
5pSondre RikeJostein Flood2. runde 
5pEspen FredriksenDagfinn Snarheim2. runde 
5pChristian AnderssonHåkon Tannæs2. runde 
5pTorkel HaugødegårdJakob Cohen2. runde 
5pKim H. NordbergZoran Krogstad2. runde 
5pOrhan A.Tore Eklund Fredriksen2. runde 
5pChristopher HedbergMarianne Husum2. runde 
5pMikkel AlmHall Skåra2. runde 
5pRonny SandvikHelge Iversen2. runde 
5pJorunn Beate SiglenJan Ivar Nilsen2. runde 
5pAlexander B.Anders Skjelde2. runde 
5pRune FærevågTerje Pedersen2. runde 
5pKarl FrognerHans Liby2. runde 
5pHenrik BechstrømMorten Bjellås2. runde 
5pRune HalvorsenThomas Sundin2. runde 
5pEmil GreenGulli Marholm2. runde 
5pArve H.Thorleif Reisvold2. runde 
5pEspen S.Roy Eikseth2. runde 
5pRune FærevågMarianne Husum1. runde 
5pMorten BjellåsChristopher Hedberg1. runde 
5pTore Eklund FredriksenKarl Frogner1. runde 
5pRune HalvorsenEspen Fredriksen1. runde 
5pRoy EiksethThomas Sundin1. runde 
5pGaute AndersenZoran Krogstad1. runde 
5pDagfinn SnarheimOrhan A.1. runde 
5pJakob CohenKim H. Nordberg1. runde 
5pRonny SandvikEspen S.1. runde 
5pTorkel HaugødegårdMikkel Alm1. runde 
5pTerje PedersenSondre Rike1. runde 
5pJostein FloodHenrik Bechstrøm1. runde 
5pArve H.Jorunn Beate Siglen1. runde 
5pHelge IversenAnders Skjelde1. runde 
5pHall SkåraAlexander B.1. runde 
5pHåkon TannæsThorleif Reisvold1. runde 
5pEmil GreenJan Ivar Nilsen1. runde 
5pChristian AnderssonGulli Marholm1. runde 
 
OBGK - Privatturnering
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  
9pAnita MarholmGulli Marholm  

R A T I N G   -   T O P    5

Dagfinn Snarheim   1869
Farzin Aarabi   1860
Rune Færevåg   1847
Sondre Rike   1841
Jon Kristian Røyset   1830

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2017