logo

Registrerte kamper 2. Februar 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Januar 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Februar 2016
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29  
Mars 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
PRIV - Privatturnering
11pOlav OtterleiJørn Inge Nesdal  
11pJørn Inge NesdalOlav Otterlei  
11pJørn Inge NesdalOlav Otterlei  
11pJørn Inge NesdalOlav Otterlei  
11pJørn Inge NesdalOlav Otterlei  
 
TBK - Privatturnering
11pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
 
Osloligaen Vår 2016
Hoved, Double elimination
3pThom Espen BrevigTerje PedersenFinale 
3pTerje PedersenTore Eklund Fredriksen7. runde 
3pTerje PedersenGaute Andersen6. runde 
3pThom Espen BrevigHall Skåra6. runde 
3pHall SkåraGulli Marholm5. runde 
3pThom Espen BrevigKarl Frogner5. runde 
3pTore Eklund FredriksenHalvor K. L.5. runde 
3pGaute AndersenRonny Sandvik5. runde 
3pHall SkåraTerje Pedersen4. runde 
3pGaute AndersenFred Westerby4. runde 
3pThom Espen BrevigGulli Marholm4. runde 
3pTore Eklund FredriksenKarl Frogner4. runde 
3pRonny SandvikHalvor K. L.4. runde 
3pGulli MarholmMonica Unosen3. runde 
3pTore Eklund FredriksenHall Skåra3. runde 
3pKarl FrognerJan Ivar Nilsen3. runde 
3pTerje PedersenThom Espen Brevig3. runde 
3pGaute AndersenChristian Andersson3. runde 
3pRonny SandvikFred Westerby3. runde 
3pTore Eklund FredriksenMikkel Alm2. runde 
3pKarl FrognerRonny Sandvik2. runde 
3pTerje PedersenHilde F.2. runde 
3pHalvor K. L.Monica Unosen2. runde 
3pChristian AnderssonHans Liby2. runde 
3pGulli MarholmZoran Krogstad2. runde 
3pFred WesterbyThomas Sundin2. runde 
3pHall SkåraEmil Green2. runde 
3pJan Ivar NilsenChristopher Hedberg2. runde 
3pThom Espen BrevigGaute Andersen2. runde 
3pHalvor K. L.Christian Andersson1. runde 
3pGulli MarholmChristopher Hedberg1. runde 
3pGaute AndersenJan Ivar Nilsen1. runde 
3pHall SkåraThomas Sundin1. runde 
3pFred WesterbyZoran Krogstad1. runde 
3pTerje PedersenHans Liby1. runde 
3pKarl FrognerHilde F.1. runde 
3pThom Espen BrevigMikkel Alm1. runde 
3pMonica UnosenEmil Green1. runde 
3pRonny SandvikTore Eklund Fredriksen1. runde 
 
OBGK - Privatturnering
9pRalf SchmiedelGulli Marholm  
9pAnita MarholmArne Lie  
9pAnita MarholmRalf Schmiedel  
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  
9pRalf SchmiedelHall Skåra  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018