logo

Registrerte kamper 15. Februar 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Januar 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Februar 2016
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29  
Mars 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
TBK - Privatturnering
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
15pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
 
BBGC - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pLars KillingbergOlav OtterleiFinale 
7pLars KillingbergHermod KvalvikSemifinale 
7pOlav OtterleiJørn Inge NesdalSemifinale 
7pHermod KvalvikHåvard Raddum  
7pLars KillingbergVasilis T.  
7pJørn Inge NesdalCathrine Fosse  
7pOlav OtterleiThomas Bryn Urdahl  
7pOlav OtterleiNiki Dimitrakopoulou  
Hoved, Cup
11pTor Magne UndelandYvonne PasaliFinale 
9pTor Magne UndelandKim Henning NordbergSemifinale 
9pYvonne PasaliTor SævigSemifinale 
9pTor SævigVidar O.  
9pYvonne PasaliMartin S.  
9pKim Henning NordbergHåvard Raddum  
9pTor Magne UndelandJørn Inge Nesdal  
9pTor SævigThomas Bryn Urdahl  
9pVidar O.Lars Killingberg  
9pMartin S.Cathrine Fosse  
9pYvonne PasaliOlav Otterlei  
Oppvarming
3pNiki DimitrakopoulouCathrine Fosse  
3pNiki DimitrakopoulouCathrine Fosse  
3pCathrine FosseNiki Dimitrakopoulou  
3pCathrine FosseNiki Dimitrakopoulou  
3pNiki DimitrakopoulouVasilis T.  
3pNiki DimitrakopoulouVasilis T.  
3pYvonne PasaliVasilis T.  
3pYvonne PasaliVasilis T.  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved
3pErik MålandJostein DjuveFinale 
3pJostein DjuveRune Halvorsen  
3pErik MålandFrank Halvard Østebø  
3pFrank Halvard ØstebøTore Chr. Helliesen  
3pJostein DjuveArne Lie  
3pErik MålandRune Halvorsen  
3pArne LieRoar S.  
3pJostein DjuveStein Roger Fossmo  
3pErik MålandTore Chr. Helliesen  
3pRune HalvorsenFrank Halvard Østebø  
3pRoar S.Elisabeth Helleland  
3pStein Roger FossmoTor Henrik Lind  
3pTore Chr. HelliesenTor G. A.  
3pRune HalvorsenArne Lie  
3pErik MålandFrank Halvard Østebø  
3pRoar S.Ninni S.  
3pElisabeth HellelandTor Henrik Lind  
3pRune HalvorsenJostein Djuve  
3pFrank Halvard ØstebøTor G. A.  
3pTore Chr. HelliesenStein Roger Fossmo  
3pErik MålandArne Lie  
3pTor G. A.Elisabeth Helleland  
3pRune HalvorsenNinni S.  
3pStein Roger FossmoRoar S.  
3pErik MålandJostein Djuve  
3pArne LieTore Chr. Helliesen  
3pFrank Halvard ØstebøTor Henrik Lind  
3pFrank Halvard ØstebøRoar S.  
3pTore Chr. HelliesenElisabeth Helleland  
3pTor Henrik LindNinni S.  
3pJostein DjuveTor G. A.  
3pErik MålandRune Halvorsen  
3pArne LieStein Roger Fossmo  
 
BBGK - Mesterturnering nr 2
Oppsamling
7pAstrit BöckerIda M. D.Finale 
Hoved, Cup
7pLena Merethe EnganVictoria JensenFinale 
7pLena Merethe EnganSilje M. T.Semifinale 
7pVictoria JensenArne Kristian NordheiSemifinale 
7pLena Merethe EnganIda M. D.Kvartfinale 
7pArne Kristian NordheiJohn JahreieKvartfinale 
7pVictoria JensenAstrit BöckerKvartfinale 
 
DBGK - Privatturnering
7pHåkon TannæsGeir Grimnes  
 
DBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
3pConstantin AmanaloaieBente M. S.Finale 
7pConstantin AmanaloaieBente M. S.  
3pConstantin AmanaloaieKnut S.Semifinale 
3pConstantin AmanaloaieLeif BekkeliSemifinale 
3pConstantin AmanaloaieStig Frode Sørdahl  
3pLeif BekkeliHåkon Tannæs  
3pConstantin AmanaloaieKatrine B.  
3pLeif BekkeliGeir Grimnes  
7pBente M. S.Knut S.  
7pBente M. S.Håkon Tannæs  
7pKnut S.Stig Frode Sørdahl  
7pBente M. S.Katrine B.  
7pHåkon TannæsConstantin Amanaloaie  
7pStig Frode SørdahlGeir Grimnes  
7pKnut S.Leif Bekkeli  
 
OBGK - Privatturnering
9pGulli MarholmAnita Marholm  
9pGulli MarholmAnita Marholm  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018