logo

Registrerte kamper 29. Februar 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Januar 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Februar 2016
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29  
Mars 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pErik MålandFrank Halvard ØstebøFinale 
5pErik MålandTore Chr. Helliesen  
5pFrank Halvard ØstebøArne Lie  
5pErik MålandTore Chr. Helliesen  
5pFrank Halvard ØstebøFarzin Aarabi  
5pErik MålandRoar S.  
5pTore Chr. HelliesenArne Lie  
5pFrank Halvard ØstebøEli S.  
5pArne LieHermod Kvalvik  
5pRoar S.Tor Henrik Lind  
5pTore Chr. HelliesenFarzin Aarabi  
5pTor Henrik LindJon O. S.  
5pFrank Halvard ØstebøElisabeth Helleland  
5pArne LieErik Måland  
5pFarzin AarabiEli S.  
5pTore Chr. HelliesenHermod Kvalvik  
5pErik MålandElisabeth Helleland  
5pArne LieFrank Halvard Østebø  
5pTore Chr. HelliesenTor Henrik Lind  
5pFarzin AarabiRoar S.  
5pHermod KvalvikJon O. S.  
 
BBGK - Klubbturnering
Lagturnering
7pJohn JahreieArne Ludvig FaarenFinale 
5pArne Ludvig FaarenIngeborg Granum  
5pJohn JahreieVictoria Jensen  
5pVigdis EnganTerje Dalhaug  
5pVictoria JensenTerje Dalhaug  
5pVictoria JensenVigdis Engan  
5pIngeborg GranumCarl Bechstrøm  
5pJohn JahreieCarl Bechstrøm  
5pJohn JahreieIngeborg Granum  
5pSilje M. T.Arne Ludvig Faaren  
5pLena Merethe EnganAstrit Böcker  
5pAstrit BöckerSilje M. T.  
5pArne Ludvig FaarenLena Merethe Engan  
5pArne Ludvig FaarenAstrit Böcker  
5pLena Merethe EnganSilje M. T.  
 
DBGK - Klubbturnering
Double elimination
3pLeif BekkeliEspen F.Finale 
7pEspen F.Leif Bekkeli  
3pEspen F.Håkon Tannæs  
3pEspen F.Stig Frode Sørdahl  
3pStig Frode SørdahlKnut S.  
3pEspen F.Geir Grimnes  
3pKnut S.Geir A.  
3pGeir GrimnesConstantin Amanaloaie  
7pLeif BekkeliHåkon Tannæs  
7pLeif BekkeliEspen F.  
7pHåkon TannæsStig Frode Sørdahl  
7pEspen F.Knut S.  
7pLeif BekkeliGeir A.  
7pHåkon TannæsGeir Grimnes  
7pStig Frode SørdahlConstantin Amanaloaie  
 
BBGC - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
9pHåvard RaddumLars KillingbergFinale 
7pLars KillingbergOlav OtterleiSemifinale 
7pHåvard RaddumYvonne PasaliSemifinale 
7pOlav OtterleiCathrine Fosse  
7pLars KillingbergSunniva N.  
Hoved, Cup
11pKim Henning NordbergTor SævigFinale 
9pKim Henning NordbergIsmail SaberiSemifinale 
9pTor SævigJørn Inge NesdalSemifinale 
9pJørn Inge NesdalTor Magne Undeland  
9pTor SævigBjørn Tore Jacobsen  
9pIsmail SaberiHåvard Raddum  
9pKim Henning NordbergCathrine Fosse  
9pJørn Inge NesdalSunniva N.  
9pTor Magne UndelandYvonne Pasali  
9pBjørn Tore JacobsenOlav Otterlei  
9pTor SævigLars Killingberg  
 
OBGK - Privatturnering
7pAnita MarholmGulli Marholm  
 
TBK - Privatturnering
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
5pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
 
DBGK - Privatturnering
7pGeir GrimnesStig Frode Sørdahl  
9pGeir A.Constantin Amanaloaie  
9pGeir A.Constantin Amanaloaie  
11pStig Frode SørdahlEspen F.  
 
PRIV - Privatturnering
9pKim Henning NordbergRalf Schmiedel  
9pKim Henning NordbergRalf Schmiedel  
7pAnita MarholmKnut S.  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018