logo

Registrerte kamper 15. Mars 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Februar 2016
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29  
Mars 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31  
April 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
 
TBK - Privatturnering
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pJorunn Beate SiglenKim Henning Nordberg  
9pKim Henning NordbergJorunn Beate Siglen  
 
PRIV - Privatturnering
11pArne LieRalf Schmiedel  
 
Mesterturnering nr.6 - Oslo
Oppsamling, Cup
3pThomas SundinFred WesterbyFinale 
Hoved, Cup
3pJostein FloodChristopher HedbergFinale 
3pChristopher HedbergHalvor K. L.Semifinale 
3pChristopher HedbergRonny SandvikSemifinale 
3pChristopher HedbergFred Westerby5. runde 
3pRonny SandvikThomas Sundin5. runde 
3pChristopher HedbergTore Eklund Fredriksen4. runde 
3pThomas SundinOdin Spillum Svendsen4. runde 
3pChristopher HedbergKarl Frogner3. runde 
3pTore Eklund FredriksenRichard P.3. runde 
3pOdin Spillum SvendsenHåvard Hafskjold3. runde 
3pThomas SundinGaute Andersen3. runde 
3pChristopher HedbergEmil Green2. runde 
3pRichard P.Thom Espen Brevig2. runde 
3pOdin Spillum SvendsenMikkel Alm2. runde 
3pThomas SundinHall Skåra2. runde 
3pEmil GreenArve H.1. runde 
3pChristopher HedbergTerje Pedersen1. runde 
3pRichard P.Gulli Marholm1. runde 
3pThom Espen BrevigZoran Krogstad1. runde 
3pMikkel AlmTorkel Haugødegård1. runde 
3pOdin Spillum SvendsenJan Ivar Nilsen1. runde 
3pThomas SundinHans K.1. runde 
3pHall SkåraHans Liby1. runde 
Kvalifisering, Cup
5pJostein FloodHalvor K. L.5. runde 
5pJostein FloodRonny Sandvik4. runde 
5pHalvor K. L.Fred Westerby4. runde 
5pRonny SandvikTore Eklund Fredriksen3. runde 
5pJostein FloodKarl Frogner3. runde 
5pFred WesterbyGaute Andersen3. runde 
5pHalvor K. L.Håvard Hafskjold3. runde 
5pRonny SandvikHall Skåra2. runde 
5pTore Eklund FredriksenThomas Sundin2. runde 
5pJostein FloodJan Ivar Nilsen2. runde 
5pKarl FrognerMikkel Alm2. runde 
5pGaute AndersenThom Espen Brevig2. runde 
5pFred WesterbyGulli Marholm2. runde 
5pHåvard HafskjoldChristopher Hedberg2. runde 
5pHalvor K. L.Emil Green2. runde 
5pHall SkåraArve H.1. runde 
5pTore Eklund FredriksenTerje Pedersen1. runde 
5pJan Ivar NilsenRichard P.1. runde 
5pMikkel AlmZoran Krogstad1. runde 
5pGaute AndersenTorkel Haugødegård1. runde 
5pFred WesterbyOdin Spillum Svendsen1. runde 
5pHåvard HafskjoldHans K.1. runde 
5pEmil GreenHans Liby1. runde 
 
OBGK - Privatturnering
9pRalf SchmiedelAnita Marholm  
9pAnita MarholmGulli Marholm  
 
BBGC - Privatturnering
7pTor SævigYvonne Pasali  
7pTor SævigYvonne Pasali  
7pTor SævigYvonne Pasali  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018