Neste turneringer:
Registrerte kamper 4. April 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
Mars 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
April 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Mai 2016
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
BBGK - Mesterturnering
Hoved, Cup
7pTerje DalhaugStephanie B.Finale 
7pTerje DalhaugMahdi S.Semifinale 
7pStephanie B.Astrit B.Semifinale 
7pAstrit B.Ida M. D.Kvartfinale 
7pStephanie B.Ingeborg G.Kvartfinale 
Oppsamling
5pIda M. D.Ingeborg G.  
5pIda M. D.Mahdi S.  
 
BBGC - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pHilde F.Yvonne PasaliFinale 
7pHilde F.Anne-Mette H.  
7pYvonne PasaliTor Magne Undeland  
7pHilde F.Jørgen N.  
7pTor Magne UndelandTor Saevig  
7pYvonne PasaliCathrine Fosse  
Hoved, Cup
11pOlav OtterleiJim-Remy NesdalFinale 
9pOlav OtterleiThomas Urdahl  
9pJim-Remy NesdalKim H. Nordberg  
9pOlav OtterleiHannu Lyyjynen  
9pThomas UrdahlBjørnar M.  
9pJim-Remy NesdalVidar O.  
9pKim H. NordbergJoern Inge Nesdal  
9pHannu LyyjynenJørgen N.  
9pBjørnar M.Cathrine Fosse  
9pThomas UrdahlHilde F.  
9pJim-Remy NesdalAnne-Mette H.  
9pVidar O.Yvonne Pasali  
9pJoern Inge NesdalTor Magne Undeland  
9pKim H. NordbergTor Saevig  
 
DBGK - Privatturnering
9pHaakon TannaesGeir Grimnes  
3pHaakon TannaesKnut S.  
 
DBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
9pKnut S.Constantin AmanaloaieFinale 
3pConstantin AmanaloaieHaakon TannaesSemifinale 
3pConstantin AmanaloaieGeir GrimnesSemifinale 
3pGeir GrimnesKatrine B.  
3pConstantin AmanaloaieLeif Bekkeli  
3pLeif BekkeliStig Frode Soerdahl  
7pKnut S.Haakon Tannaes  
7pHaakon TannaesConstantin Amanaloaie  
7pKnut S.Katrine B.  
7pConstantin AmanaloaieGeir Grimnes  
7pKatrine B.Leif Bekkeli  
7pKnut S.Stig Frode Soerdahl  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved
3pKristoffer JonerTore Chr. HelliesenFinale 

R A T I N G   -   T O P    5

Farzin Aarabi   1845
Jon Kristian Roeyset   1843
Rune Halvorsen   1820
Thorleif Reisvold   1820
Dagfinn Snarheim   1805

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018