Registrerte kamper 20. April 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
Mars 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
April 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30
Mai 2016
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
BBGC - Klubbturnering
Oppsamling, Gruppespill
7pVidar O.Ismail Saberi !
7pYvonne PasaliVidar O.  
7pJoern Inge NesdalIsmail Saberi  
7pVidar O.Cathrine Fosse  
7pIsmail SaberiCathrine Fosse  
7pYvonne PasaliIsmail Saberi  
7pJoern Inge NesdalVidar O.  
7pYvonne PasaliCathrine Fosse  
7pJoern Inge NesdalCathrine Fosse  
7pYvonne PasaliJoern Inge Nesdal  
Hoved, Cup
11pKim H. NordbergOlav OtterleiFinale 
9pKim H. NordbergThomas UrdahlSemifinale 
9pOlav OtterleiSunniva N.Semifinale 
9pKim H. NordbergIsmail Saberi  
9pOlav OtterleiTor Magne Undeland  
9pSunniva N.Robert Emil Leistad  
9pThomas UrdahlTor Saevig  
9pIsmail SaberiMartin S.  
9pKim H. NordbergJoern Inge Nesdal  
9pTor Magne UndelandYvonne Pasali  
9pOlav OtterleiVidar O.  
9pRobert Emil LeistadTor Vidal  
9pSunniva N.Cathrine Fosse  
 
Nesodden - Sesongmesterskapet #15
Hoved, Double elimination
7pJakob CohenWalid G.Finale 
5pWalid G.Geir SkoglundSemifinale 
5pGeir SkoglundOle FroeslieSemifinale 
5pOle FroeslieNarve F.  
5pGeir SkoglundChristine Schilling  
5pOle FroeslieMarius Bergloeff  
5pGeir SkoglundAre Romoeren  
7pJakob CohenWalid G.  
7pJakob CohenChristine Schilling  
7pWalid G.Narve F.  
7pJakob CohenOle Froeslie  
7pChristine SchillingMarius Bergloeff  
7pNarve F.Are Romoeren  
7pWalid G.Geir Skoglund  
 
TBK - Klubbturnering
7pJorunn Beate SiglenIngard KristoffersenFinale 
7pJorunn Beate SiglenIngard Kristoffersen  
7pJorunn Beate SiglenIngard Kristoffersen  
7pJorunn Beate SiglenIngard Kristoffersen  
 
OBGK - Privatturnering
9pRalf SchmiedelGulli Marholm  
9pGulli MarholmAnita Marholm  
 
PRIV - Privatturnering
9pKnut S.Anita Marholm  
9pKnut S.Ralf Schmiedel  

R A T I N G   -   T O P    5

Jon Kristian Roeyset   1850
Farzin Aarabi   1843
Thorleif Reisvold   1833
Rune Halvorsen   1819
Kim H. Nordberg   1805

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018