logo
Registrerte kamper 9. Mai 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

April 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Mai 2016
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Juni 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30  
 
BBGK - Klubbturnering
7pMahdi S.Ida M. D.Finale 
7pLena Merethe EnganIngeborg G.  
7pMahdi S.Lena Merethe Engan  
7pMahdi S.Ingeborg G.  
7pIda M. D.Vigdis Engan  
7pAstrit BöckerVigdis Engan  
7pIda M. D.Astrit Böcker  
 
BBGC - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pKim Henning NordbergJoakim JensenFinale 
7pJoakim JensenTor Magne Undeland  
7pKim Henning NordbergIsmail Saberi  
7pIsmail SaberiCathrine Fosse  
7pKim Henning NordbergDag Sverre Nordsjø  
Hoved, Cup
11pHannu LyyjynenYvonne PasaliFinale 
9pYvonne PasaliMartin S.  
9pHannu LyyjynenLars Killingberg  
9pMartin S.Ismail Saberi  
9pYvonne PasaliOlav Otterlei  
9pLars KillingbergJørn Inge Nesdal  
9pHannu LyyjynenTor Sævig  
9pOlav OtterleiDag Sverre Nordsjø  
9pLars KillingbergJoakim Jensen  
9pJørn Inge NesdalTor Magne Undeland  
9pTor SævigKim Henning Nordberg  
9pHannu LyyjynenCathrine Fosse  
 
PRIV - Privatturnering
9pOlav OtterleiThomas B. U.  
7pJørn Inge NesdalHalvor Losnedahl  
15pJørn Inge NesdalJim-Remy Nesdal  
 
DBGK - Privatturnering
11pStig Frode SørdahlHåkon Tannæs  
11pStig Frode SørdahlHåkon Tannæs  
5pGeir GrimnesStig Frode Sørdahl  
 
SBGK - Klubbturnering
Oppsamling, Cup
7pEli S.Leiv M. G. .Finale 
7pLeiv M. G. .Frank H. &.  
7pLeiv M. G. .Elisabeth Helleland  
7pEli S.Erik Måland  
Hoved, Cup
7pHermod KvalvikStein Roger FossmoFinale 
7pHermod KvalvikRune Halvorsen  
7pStein Roger FossmoFarzin Aarabi  
7pRune HalvorsenTor Henrik Lind  
7pHermod KvalvikFrank H. &.  
7pStein Roger FossmoKnut K. P.  
7pFarzin AarabiArne Lie  
7pStein Roger FossmoElisabeth Helleland  
7pKnut K. P.Leiv M. G. .  
7pFarzin AarabiErik Måland  
7pArne LieEli S.  
 
OBGK - Privatturnering
9pGulli MarholmAnita Marholm  
9pAnita MarholmGulli Marholm  
 
DBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
9pKarl FrognerKnut S.Finale 
5pKnut S.Leif Bekkeli  
5pKnut S.Espen F.  
5pKnut S.Geir Grimnes  
5pEspen F.Constantin A.  
5pKnut S.Håkon Tannæs  
5pConstantin A.Stig Frode Sørdahl  
9pKarl FrognerLeif Bekkeli  
9pLeif BekkeliEspen F.  
9pKarl FrognerGeir Grimnes  
9pLeif BekkeliKnut S.  
9pEspen F.Håkon Tannæs  
9pGeir GrimnesStig Frode Sørdahl  
9pKarl FrognerConstantin A.  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND