Registrerte kamper 23. September 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
August 2016
MaTiOnTo FrLS
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
September 2016
MaTiOnTo FrLS
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Oktober 2016
MaTiOnTo FrLS
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
 
NBGF - Nasjonalt mesterskap
Lagturnering, Cup
7pKnut Kvaal PedersenKarl FrognerFinale 
7pThorleif ReisvoldJorunn Beate SiglenFinale 
7pKim H. NordbergDagfinn SnarheimFinale 
7pPål S.Kim H. NordbergSemifinale 
7pJorunn Beate SiglenFred WesterbySemifinale 
7pKarl FrognerGulli MarholmSemifinale 
7pTore Chr. HelliesenKnut Kvaal PedersenSemifinale 
7pThorleif ReisvoldThomas UrdahlSemifinale 
7pDagfinn SnarheimJørn Inge NesdalSemifinale 
7pFred WesterbyAugust Kvan WelleKvartfinale 
7pGrethe Kvan WelleGulli MarholmKvartfinale 
7pPål S.Bjørnar PettersenKvartfinale 
7pJorunn Beate SiglenIsmail SaberiKvartfinale 
7pOle K.Kim H. NordbergKvartfinale 
7pKarl FrognerVemund S.Kvartfinale 
7pHannu LyyjynenTore Chr. HelliesenKvartfinale 
7pJørn Inge NesdalJyri L.Kvartfinale 
7pThomas UrdahlTor Henrik LindKvartfinale 
7pErik MålandKnut Kvaal PedersenKvartfinale 
7pDagfinn SnarheimFrank Halvard ØstebøKvartfinale 
7pThorleif ReisvoldTore NådlandKvartfinale 
7pFred WesterbyVidar O.2. runde 
7pJakob CohenPål S.2. runde 
7pGulli MarholmKnut Svendsen2. runde 
7pJim-Remy NesdalAugust Kvan Welle2. runde 
7pGrethe Kvan WelleOlav Otterlei2. runde 
7pBjørnar PettersenHalvor Losnedahl2. runde 
7pJorunn Beate SiglenArvid Gjerstad2. runde 
7pKim H. NordbergNasim Dadgostar2. runde 
7pKarl FrognerLene Kristin Thuseth2. runde 
7pConstantin AmanaloaieIsmail Saberi2. runde 
7pVemund S.Torstein R.2. runde 
7pOle K.Håvard Raddum2. runde 
7pJyri L.Tor Sævig2. runde 
7pHannu LyyjynenYvonne Pasali2. runde 
7pTor Henrik LindVictor H.2. runde 
7pHall SkåraTore Chr. Helliesen2. runde 
7pThomas UrdahlBjørnar Bugge2. runde 
7pJørn Inge NesdalAre Karlsen2. runde 
7pChristine SchillingErik Måland2. runde 
7pFrank Halvard ØstebøHelge Iversen2. runde 
7pTore NådlandGaute Andersen2. runde 
7pKnut Kvaal PedersenHaavard Hafskjold2. runde 
7pDagfinn SnarheimChristopher Hedberg2. runde 
7pMariann ModalenThorleif Reisvold2. runde 
7pRune HalvorsenBjørnar Pettersen1. runde 
7pGrethe Kvan WelleHermod Kvalvik1. runde 
7pAugust Kvan WelleArne Lie1. runde 
7pTorstein R.Elisabeth Helleland1. runde 
7pConstantin AmanaloaieKjartan S.1. runde 
7pHåvard RaddumAndreas S.1. runde 
7pJyri L.Stein Kulseth1. runde 
7pHannu LyyjynenStein Welle1. runde 
7pJostein FloodTor Henrik Lind1. runde 
7pTore Chr. HelliesenHans Liby1. runde 
7pTore Eklund FredriksenJørn Inge Nesdal1. runde 
7pThomas UrdahlSondre Rike1. runde 
7pChristopher HedbergRobert Emil Leistad1. runde 
7pAsbjørn S.Haavard Hafskjold1. runde 
7pMariann ModalenTor Magne Undeland  

R A T I N G   -   T O P    5

Dagfinn Snarheim   1862
Farzin Aarabi   1851
Rune Færevåg   1850
Jon Kristian Røyset   1835
Jørn Inge Nesdal   1828

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2017