Registrerte kamper 24. September 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
August 2016
MaTiOnTo FrLS
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
September 2016
MaTiOnTo FrLS
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Oktober 2016
MaTiOnTo FrLS
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
 
NBGF - Nasjonalt mesterskap
Jackpot, Cup
9pStein WelleJorunn Beate SiglenFinale 
9pStein WelleKim H. NordbergSemifinale 
9pJorunn Beate SiglenGaute AndersenSemifinale 
9pStein WelleHannu LyyjynenKvartfinale 
9pGaute AndersenAugust Kvan WelleKvartfinale 
9pKim H. NordbergIsmail SaberiKvartfinale 
9pJorunn Beate SiglenEli S.Kvartfinale 
9pOlav OtterleiPål S.Finale 
9pPål S.Jakob CohenSemifinale 
9pOlav OtterleiHelge IversenSemifinale 
9pJakob CohenIsmail SaberiKvartfinale 
9pPål S.Elisabeth HellelandKvartfinale 
9pHelge IversenConstantin AmanaloaieKvartfinale 
9pOlav OtterleiJorunn Beate SiglenKvartfinale 
7pHans LibyLene Kristin ThusethFinale!
7pLene Kristin ThusethArvid GjerstadSemifinale 
7pHans LibyHaavard HafskjoldSemifinale 
7pArvid GjerstadTor SævigKvartfinale 
7pLene Kristin ThusethGaute AndersenKvartfinale 
7pHaavard HafskjoldKjartan S.Kvartfinale 
7pHans LibyNasim DadgostarKvartfinale 
7pIsmail SaberiOle K.Finale 
7pOle K.Arne LieSemifinale 
7pIsmail SaberiHall SkåraSemifinale 
7pOle K.Elisabeth HellelandKvartfinale 
7pArne LieFrank Halvard ØstebøKvartfinale 
7pIsmail SaberiKjartan S.Kvartfinale 
7pHall SkåraOlav OtterleiKvartfinale 
7pThorleif ReisvoldNasim DadgostarFinale 
7pThorleif ReisvoldThomas M. H. M.Semifinale 
7pNasim DadgostarAndreas S.Semifinale 
7pThorleif ReisvoldPål S.Kvartfinale 
7pThomas M. H. M.Knut Kvaal PedersenKvartfinale 
7pAndreas S.Lene Kristin ThusethKvartfinale 
5pNasim DadgostarKjartan S.Kvartfinale 
7pVidar O.Halvor LosnedahlFinale 
7pHalvor LosnedahlAre KarlsenSemifinale 
7pVidar O.Jim-Remy NesdalSemifinale 
Hoved, Mellom, Monrad
7pGrethe Kvan WelleFred WesterbyFinale 
7pGrethe Kvan WelleFred Westerby  
7pGrethe Kvan WelleYvonne PasaliSemifinale 
7pGrethe Kvan WelleLars KillingbergSemifinale 
7pFred WesterbyYvonne Pasali9. runde 
7pYvonne PasaliLars Killingberg8. runde 
7pFred WesterbyTor Sævig8. runde 
7pFred WesterbyGrethe Kvan Welle7. runde 
7pTor SævigKnut Svendsen7. runde 
7pLars KillingbergArne Lie7. runde 
7pKnut SvendsenFred Westerby6. runde 
7pYvonne PasaliPeter F.6. runde 
7pGrethe Kvan WelleChristine Schilling6. runde 
7pLars KillingbergAnn Christin Sandsengen6. runde 
7pTor SævigTore Chr. Helliesen6. runde 
7pArne LieGaute Andersen6. runde 
7pLars KillingbergPeter F.5. runde 
7pYvonne PasaliTore Chr. Helliesen5. runde 
7pChristine SchillingConstantin Amanaloaie5. runde 
7pGrethe Kvan WelleLars U. N.5. runde 
7pGaute AndersenAnn Christin Sandsengen5. runde 
7pFred WesterbyBjørnar M.5. runde 
7pArne LieTor Sævig5. runde 
7pKnut SvendsenJørgen Navelsaker5. runde 
7pPeter F.Jakob Cohen4. runde 
7pYvonne PasaliKristin E. Jakhelln4. runde 
7pTor SævigGaute Andersen4. runde 
7pAnn Christin SandsengenBjørnar M.4. runde 
7pGrethe Kvan WelleArne Lie4. runde 
7pTore Chr. HelliesenConstantin Amanaloaie4. runde 
7pLars KillingbergJostein Djuve4. runde 
7pKnut SvendsenNasim Dadgostar4. runde 
7pChristine SchillingLene Kristin Thuseth4. runde 
7pFred WesterbyJørgen Navelsaker4. runde 
7pLars U. N.Tor Henrik Lind4. runde 
7pFred WesterbyAnn Christin Sandsengen3. runde 
7pGrethe Kvan WellePeter F.3. runde 
7pGaute AndersenLene Kristin Thuseth3. runde 
7pArne LieKnut Svendsen3. runde 
7pJakob CohenAugust Kvan Welle3. runde 
7pYvonne PasaliCathrine Fosse3. runde 
7pJørgen NavelsakerChristine Schilling3. runde 
7pTore Chr. HelliesenJostein Djuve3. runde 
7pBjørnar M.Tor Henrik Lind3. runde 
7pTor SævigNasim Dadgostar3. runde 
7pLars KillingbergLars U. N.3. runde 
7pConstantin AmanaloaieKristin E. Jakhelln3. runde 
7pFred WesterbyArne Lie2. runde 
7pPeter F.Tor Henrik Lind2. runde 
7pLars KillingbergTor Sævig2. runde 
7pChristine SchillingLars U. N.2. runde 
7pYvonne PasaliAugust Kvan Welle2. runde 
7pNasim DadgostarGrethe Kvan Welle2. runde 
7pTore Chr. HelliesenKristin E. Jakhelln2. runde 
7pKnut SvendsenBjørnar M.2. runde 
7pJostein DjuveLene Kristin Thuseth2. runde 
7pConstantin AmanaloaieJakob Cohen2. runde 
7pGaute AndersenJørgen Navelsaker2. runde 
7pAnn Christin SandsengenCathrine Fosse2. runde 
7pTor Henrik LindGaute Andersen1. runde 
7pArne LieCathrine Fosse1. runde 
7pGrethe Kvan WelleKnut Svendsen1. runde 
7pTor SævigConstantin Amanaloaie1. runde 
7pPeter F.August Kvan Welle1. runde 
7pAnn Christin SandsengenYvonne Pasali1. runde 
7pJørgen NavelsakerTore Chr. Helliesen1. runde 
7pLars U. N.Nasim Dadgostar1. runde 
7pBjørnar M.Jostein Djuve1. runde 
7pKristin E. JakhellnChristine Schilling1. runde 
7pFred WesterbyJakob Cohen1. runde 
7pLene Kristin ThusethLars Killingberg  
Hoved, Mester, Double elimination
13pChristopher HedbergDagfinn SnarheimFinale 
13pChristopher HedbergHans LibySemifinale 
13pDagfinn SnarheimJyri L.Semifinale 
13pChristopher HedbergElias KritikosKvartfinale 
13pHans LibyKim H. NordbergKvartfinale 
13pJyri L.Jostein FloodKvartfinale 
13pDagfinn SnarheimArne VestrheimKvartfinale 
9pArne VestrheimBjørnar Bugge6. runde 
9pJyri L.Hermod Kvalvik6. runde 
9pDagfinn SnarheimRune Færevåg6. runde 
9pJostein FloodTor Magne Undeland6. runde 
9pBjørnar BuggeHalvor Losnedahl5. runde 
9pJyri L.Kristian Thulin5. runde 
9pRune FærevågTore Eklund Fredriksen5. runde 
9pJostein FloodBjørnar Pettersen5. runde 
9pBjørnar BuggeErik Måland4. runde 
9pHalvor LosnedahlTore Nådland4. runde 
9pJyri L.Chris S.4. runde 
9pKristian ThulinEirik Magne Johansen4. runde 
9pTore Eklund FredriksenSondre Rike4. runde 
9pRune FærevågHaavard Hafskjold4. runde 
9pJostein FloodStein Kulseth4. runde 
9pBjørnar PettersenØistein H.4. runde 
9pErik MålandStein Welle3. runde 
9pHalvor LosnedahlKjartan S.3. runde 
9pChris S.Frank Halvard Østebø3. runde 
9pEirik Magne JohansenRobert Emil Leistad3. runde 
9pSondre RikeThorleif Reisvold3. runde 
9pRune FærevågMariann Modalen3. runde 
9pJostein FloodElisabeth Helleland3. runde 
9pBjørnar PettersenPål S.3. runde 
9pErik MålandAre Karlsen2. runde 
9pStein WelleThomas M. H. M.2. runde 
9pHalvor LosnedahlOlav Otterlei2. runde 
9pKjartan S.Bjorn Inge H. Lorentzen2. runde 
9pChris S.Hall Skåra2. runde 
9pFrank Halvard ØstebøJørn Inge Nesdal2. runde 
9pEirik Magne JohansenArvid Gjerstad2. runde 
9pRobert Emil LeistadRune Halvorsen2. runde 
9pThorleif ReisvoldKarl Frogner2. runde 
9pSondre RikeHannu Lyyjynen2. runde 
9pMariann ModalenJorunn Beate Siglen2. runde 
9pRune FærevågHåvard Raddum2. runde 
9pElisabeth HellelandIsmail Saberi2. runde 
9pJostein FloodKnut Kvaal Pedersen2. runde 
9pBjørnar PettersenVictor H.2. runde 
9pPål S.Gulli Marholm2. runde 
11pHalvor LosnedahlHelge Iversen1. runde 
11pArvid GjerstadEli S.1. runde 
11pJorunn Beate SiglenAndreas S.1. runde 
11pVictor H.Jim-Remy Nesdal1. runde 
15pElias KritikosDagfinn Snarheim4. runde 
15pKim H. NordbergTor Magne Undeland4. runde 
15pChristopher HedbergArne Vestrheim4. runde 
15pHans LibyHermod Kvalvik4. runde 
15pElias KritikosKristian Thulin3. runde 
15pDagfinn SnarheimJyri L.3. runde 
15pKim H. NordbergTore Nådland3. runde 
15pTor Magne UndelandBjørnar Bugge3. runde 
15pChristopher HedbergØistein H.3. runde 
15pArne VestrheimStein Kulseth3. runde 
15pHans LibyHaavard Hafskjold3. runde 
15pHermod KvalvikTore Eklund Fredriksen3. runde 
15pElias KritikosPål S.2. runde 
15pKristian ThulinBjørnar Pettersen2. runde 
15pDagfinn SnarheimJostein Flood2. runde 
15pJyri L.Elisabeth Helleland2. runde 
15pTore NådlandHåvard Raddum2. runde 
15pKim H. NordbergMariann Modalen2. runde 
15pTor Magne UndelandHannu Lyyjynen2. runde 
15pBjørnar BuggeThorleif Reisvold2. runde 
15pChristopher HedbergRobert Emil Leistad2. runde 
15pØistein H.Eirik Magne Johansen2. runde 
15pStein KulsethJørn Inge Nesdal2. runde 
15pArne VestrheimHall Skåra2. runde 
15pHans LibyKjartan S.2. runde 
15pHaavard HafskjoldOlav Otterlei2. runde 
15pHermod KvalvikStein Welle2. runde 
15pTore Eklund FredriksenErik Måland2. runde 
15pElias KritikosAre Karlsen1. runde 
15pBjørnar PettersenThomas M. H. M.1. runde 
15pJostein FloodHalvor Losnedahl1. runde 
15pDagfinn SnarheimHelge Iversen1. runde 
15pElisabeth HellelandBjorn Inge H. Lorentzen1. runde 
15pTore NådlandChris S.1. runde 
15pKim H. NordbergFrank Halvard Østebø1. runde 
15pHannu LyyjynenEli S.1. runde 
15pTor Magne UndelandArvid Gjerstad1. runde 
15pBjørnar BuggeRune Halvorsen1. runde 
15pRobert Emil LeistadKarl Frogner1. runde 
15pEirik Magne JohansenSondre Rike1. runde 
15pStein KulsethJorunn Beate Siglen1. runde 
15pJørn Inge NesdalAndreas S.1. runde 
15pHall SkåraRune Færevåg1. runde 
15pKjartan S.Ismail Saberi1. runde 
15pOlav OtterleiKnut Kvaal Pedersen1. runde 
15pStein WelleVictor H.1. runde 
15pHermod KvalvikJim-Remy Nesdal1. runde 
15pErik MålandGulli Marholm1. runde 

R A T I N G   -   T O P    5

Dagfinn Snarheim   1862
Farzin Aarabi   1851
Rune Færevåg   1850
Jon Kristian Røyset   1835
Jørn Inge Nesdal   1828

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2017