Registrerte kamper 10. Desember 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
November 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Desember 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Januar 2017
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
Drammen bymesterskap kamp om semifinaleplass
5pJorunn Beate SiglenTerje Pedersen  
 
BBGC - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pThomas Bryn UrdahlHalvor LosnedahlFinale 
9pThomas Bryn UrdahlHalvor Losnedahl  
5pThomas Bryn UrdahlTor Magne UndelandSemifinale 
5pTor Magne UndelandTor SævigSemifinale 
5pTor Magne UndelandJørn Inge Nesdal  
5pTor SævigDag Sverre Nordsjo  
5pJørn Inge NesdalOlav Otterlei  
5pDag Sverre NordsjoTor Vidal  
5pOlav OtterleiLars Killingberg  
5pJørn Inge NesdalKristin E. Jakhelln  
5pDag Sverre NordsjoIsmail Saberi  
5pTor VidalJim-Remy Nesdal  
5pJørn Inge NesdalCathrine Fosse  
5pTor VidalYvonne Pasali  
9pHalvor LosnedahlThomas Bryn Urdahl  
9pHalvor LosnedahlTor Magne Undeland  
9pThomas Bryn UrdahlTor Sævig  
9pTor Magne UndelandJim-Remy Nesdal  
9pHalvor LosnedahlDag Sverre Nordsjo  
9pTor SævigKristin E. Jakhelln  
9pThomas Bryn UrdahlLars Killingberg  
9pTor Magne UndelandOlav Otterlei  
9pDag Sverre NordsjoCathrine Fosse  
9pHalvor LosnedahlJørn Inge Nesdal  
9pKristin E. JakhellnIsmail Saberi  
9pLars KillingbergYvonne Pasali  
9pThomas Bryn UrdahlTor Vidal  
 
BBGK - Klubbturnering
Monrad
9pCarl BechstroemArne L. F.Finale 
7pArne L. F.Lena Merethe Engan  
7pCarl BechstroemArne B.  
7pVigdis DammyrTerje Dalhaug  
7pArne L. F.John J.  
7pArne B.Carl Bechstroem  
7pAstrit B.Lena Merethe Engan  
7pAstrit B.John J.  
7pCarl BechstroemTerje Dalhaug  
7pArne B.Arne L. F.  
7pLena Merethe EnganVigdis Dammyr  
7pAstrit B.Terje Dalhaug  
7pCarl BechstroemJohn J.  
7pArne L. F.Vigdis Dammyr  
7pLena Merethe EnganArne B.  
7pJohn J.Terje Dalhaug  
7pCarl BechstroemAstrit B.  
7pArne B.Vigdis Dammyr  
7pLena Merethe EnganArne L. F.  
7pArne B.Terje Dalhaug  
7pVigdis DammyrJohn J.  
7pArne L. F.Astrit B.  
7pLena Merethe EnganCarl Bechstroem  
 
DBGK - Bymesterskap
Hoved, Monrad
5pStein WelleMikkel AlmFinale 
5pMikkel AlmKim H. NordbergSemifinale 
5pMikkel AlmJorunn Beate SiglenSemifinale 
5pStein WelleTerje Pedersen9. runde 
5pKim H. NordbergMerzuk Jugo8. runde 
5pJorunn Beate SiglenTerje Pedersen8. runde 
5pStein WelleJostein Flood8. runde 
5pMerzuk JugoHåkon Tannæs7. runde 
5pKim H. NordbergAlf Henning Bekkevik7. runde 
5pStein WelleMikkel Alm7. runde 
5pTerje PedersenJostein Flood7. runde 
5pMerzuk JugoYaghoub Ghabeli6. runde 
5pAlf Henning BekkevikSondre Rike6. runde 
5pKim H. NordbergFarzin Aarabi6. runde 
5pMikkel AlmIlijas Slezovic6. runde 
5pJostein FloodJorunn Beate Siglen6. runde 
5pTerje PedersenStein Welle6. runde 
5pYaghoub GhabeliHans Liby5. runde 
5pHåkon TannæsKarl Frogner5. runde 
5pAlf Henning BekkevikGulli Marholm5. runde 
5pFarzin AarabiConstantin Amanaloaie5. runde 
5pMerzuk JugoSerif Jugo 5. runde 
5pMikkel AlmKim H. Nordberg5. runde 
5pTerje PedersenSondre Rike5. runde 
5pJostein FloodIlijas Slezovic5. runde 
5pStein WelleJorunn Beate Siglen5. runde 
9pFarzin AarabiKnut S.4. runde 
9pHåkon TannæsEmil Green4. runde 
9pConstantin AmanaloaieStig Frode Sørdahl4. runde 
9pYaghoub GhabeliThomas Sundin4. runde 
9pKim H. NordbergHidajet Eminovic4. runde 
9pTerje PedersenKarl Frogner4. runde 
9pIlijas SlezovicMerzuk Jugo4. runde 
9pMikkel AlmGulli Marholm4. runde 
9pSondre RikeSerif Jugo 4. runde 
9pJorunn Beate SiglenHans Liby4. runde 
9pStein WelleJostein Flood4. runde 
9pEmil GreenFred Westerby3. runde 
9pYaghoub GhabeliBjoernar Kristoffersen3. runde 
9pIlijas SlezovicAlf Henning Bekkevik3. runde 
9pMikkel AlmKnut S.3. runde 
9pSerif Jugo Constantin Amanaloaie3. runde 
9pGulli MarholmHåkon Tannæs3. runde 
9pSondre RikeFarzin Aarabi3. runde 
9pHans LibyThomas Sundin3. runde 
9pTerje PedersenStig Frode Sørdahl3. runde 
9pStein WelleMerzuk Jugo3. runde 
9pJorunn Beate SiglenKim H. Nordberg3. runde 
9pJostein FloodKarl Frogner3. runde 
9pAlf Henning BekkevikFred Westerby2. runde 
9pSondre RikeHidajet Eminovic2. runde 
9pKnut S.Emil Green2. runde 
9pTerje PedersenBjoernar Kristoffersen2. runde 
9pConstantin AmanaloaieYaghoub Ghabeli2. runde 
9pStig Frode SørdahlIlijas Slezovic2. runde 
9pKim H. NordbergHåkon Tannæs2. runde 
9pKarl FrognerMikkel Alm2. runde 
9pStein WelleSerif Jugo 2. runde 
9pMerzuk JugoThomas Sundin2. runde 
9pJostein FloodHans Liby2. runde 
9pJorunn Beate SiglenGulli Marholm2. runde 
9pThomas SundinTerje Pedersen1. runde 
5pStein WelleHidajet Eminovic1. runde 
9pMikkel AlmEmil Green1. runde 
9pIlijas SlezovicFred Westerby1. runde 
9pKim H. NordbergStig Frode Sørdahl1. runde 
9pSerif Jugo Farzin Aarabi1. runde 
9pHåkon TannæsConstantin Amanaloaie1. runde 
9pJostein FloodAlf Henning Bekkevik1. runde 
9pMerzuk JugoSondre Rike1. runde 
9pGulli MarholmKnut S.1. runde 
9pJorunn Beate SiglenYaghoub Ghabeli1. runde 
9pKarl FrognerBjoernar Kristoffersen1. runde 

R A T I N G   -   T O P    5

Thorleif Reisvold   1863
Jon Kristian Røyset   1848
Farzin Aarabi   1841
Rune Halvorsen   1839
Hans Liby   1817

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018