logo
Registrerte kamper 19. Desember 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

November 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30  
Desember 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Januar 2017
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved
3pFarzin AarabiJostein DjuveFinale 
3pJostein DjuveFarzin Aarabi  
3pFarzin AarabiRune Halvorsen  
3pJostein DjuveRune Halvorsen  
3pFarzin AarabiFrank Halvard Østebø  
3pRune HalvorsenRobert &. .  
3pFrank Halvard ØstebøJostein Djuve  
3pFarzin AarabiAlexander F.  
3pJostein DjuveArne Lie  
3pFrank Halvard ØstebøAlexander F.  
3pRune HalvorsenStein Roger Fossmo  
3pFarzin AarabiJolanta Karciauskiene  
3pRune HalvorsenFrank Halvard Østebø  
3pRobert &. .Tore Chr. Helliesen  
3pAlexander F.Arne Lie  
3pStein Roger FossmoFarzin Aarabi  
3pJostein DjuveErik Måland  
3pRune HalvorsenJolanta Karciauskiene  
3pFrank Halvard ØstebøAsh Mekawy  
3pTore Chr. HelliesenUgne Aydin  
3pAlexander F.Stein Roger Fossmo  
3pFarzin AarabiArne Lie  
3pJostein DjuveRobert &. .  
3pRobert &. .Elisabeth Helleland  
3pJolanta KarciauskieneHermod Kvalvik  
3pStein Roger FossmoFrank Halvard Østebø  
3pFarzin AarabiTore Chr. Helliesen  
3pRune HalvorsenUgne Aydin  
3pArne LieErik Måland  
3pJostein DjuveAlexander F.  
3pFarzin AarabiJostein Djuve  
3pAlexander F.Robert &. .  
3pFrank Halvard ØstebøJolanta Karciauskiene  
3pRune HalvorsenElisabeth Helleland  
3pErik MålandAsh Mekawy  
3pTore Chr. HelliesenHermod Kvalvik  
3pArne LieUgne Aydin  
3pRobert &. .Ash Mekawy  
3pJostein DjuveStein Roger Fossmo  
3pArne LieTore Chr. Helliesen  
3pUgne AydinHermod Kvalvik  
3pJolanta KarciauskieneErik Måland  
3pFrank Halvard ØstebøElisabeth Helleland  
3pFarzin AarabiRune Halvorsen  
 
BBGC - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
9pKim Henning NordbergYvonne Pasali Finale 
5pYvonne Pasali Olav OtterleiSemifinale 
5pOlav OtterleiThomas B. U.Semifinale 
5pOlav OtterleiHalvor Losnedahl  
5pThomas B. U.Tor Magne Undeland  
5pOlav OtterleiCathrine Fosse  
7pKim Henning NordbergYvonne Pasali   
7pKim Henning NordbergHalvor Losnedahl  
7pYvonne Pasali Tor Magne Undeland  
7pHalvor LosnedahlThomas B. U.  
7pTor Magne UndelandOlav Otterlei  
7pYvonne Pasali Cathrine Fosse  
 
DBGK - Klubbturnering
Hoved, Gruppespill
9pConstantin AmanaloaieStig Frode SørdahlFinale 
5pStig Frode SørdahlKnut S.  
5pConstantin AmanaloaieGeir A.  
5pGeir GrimnesHåkon Tannæs  
5pStig Frode SørdahlHåkon Tannæs  
5pConstantin AmanaloaieKnut S.  
5pGeir GrimnesGeir A.  
5pConstantin AmanaloaieStig Frode Sørdahl  
5pGeir A.Håkon Tannæs  
5pKnut S.Geir Grimnes  
5pHåkon TannæsConstantin Amanaloaie  
5pStig Frode SørdahlGeir Grimnes  
5pKnut S.Geir A.  
5pHåkon TannæsKnut S.  
5pStig Frode SørdahlGeir A.  
5pConstantin AmanaloaieGeir Grimnes  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND