Neste turneringer:
Registrerte kamper 30. Desember 2016
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
November 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05 06
07 08 09 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Desember 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Januar 2017
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
 
Mesterturnering nr.12 - Oslo
Hoved, Double elimination
3pRoy EiksethHans LibyFinale 
3pRoy EiksethJostein FloodSemifinale 
3pRoy EiksethGeir SkoglundSemifinale 
3pJostein FloodKarl Frogner6. runde 
3pHans LibyMariann Modalen6. runde 
3pRoy EiksethHaavard Hafskjold5. runde 
3pMariann ModalenTorkel Haugødegård5. runde 
3pKarl FrognerSerif Jugo 5. runde 
3pHans LibyAnders Skjelde5. runde 
3pJostein FloodGeir Skoglund5. runde 
7pSerif Jugo Emil Green4. runde 
7pRoy EiksethHall Skåra4. runde 
7pJostein FloodMerzuk Jugo4. runde 
7pKarl FrognerMikkel Alm4. runde 
7pAnders SkjeldeHanna Thorsen4. runde 
7pMariann ModalenTerje Pedersen4. runde 
7pHaavard HafskjoldTorkel Haugødegård4. runde 
7pGeir SkoglundHans Liby4. runde 
7pHaavard HafskjoldGulli Marholm3. runde 
7pAnders SkjeldeJakob Cohen3. runde 
7pMariann ModalenHåkon Tannæs3. runde 
7pMikkel AlmHelge Iversen3. runde 
7pHall SkåraIlijas Slezovic3. runde 
7pEmil GreenSondre Rike3. runde 
7pTerje PedersenChristine Schilling3. runde 
7pKarl FrognerMerzuk Jugo3. runde 
7pGeir SkoglundHanna Thorsen3. runde 
7pTorkel HaugødegårdJostein Flood3. runde 
7pHans LibyRoy Eikseth3. runde 
7pHelge IversenMarius Bergløff2. runde 
7pIlijas SlezovicHidajet Eminovic2. runde 
7pHaavard HafskjoldMichel Mateos2. runde 
7pHåkon TannæsSven E. T.2. runde 
7pChristine SchillingGrethe Kvan Welle2. runde 
7pMikkel AlmAugust Kvan Welle2. runde 
7pGulli MarholmStein Welle2. runde 
7pJakob CohenHall Skåra2. runde 
7pRoy EiksethEmil Green2. runde 
7pJostein FloodMariann Modalen2. runde 
7pMerzuk JugoAnders Skjelde2. runde 
7pGeir SkoglundTerje Pedersen2. runde 
7pHans LibyKarl Frogner2. runde 
7pHanna ThorsenSondre Rike2. runde 
7pTorkel HaugødegårdSerif Jugo 2. runde 
7pJostein FloodMarius Bergløff1. runde 
7pMariann ModalenSven E. T.1. runde 
7pSondre RikeHåkon Tannæs1. runde 
7pHanna ThorsenJakob Cohen1. runde 
7pTorkel HaugødegårdGulli Marholm1. runde 
7pSerif Jugo Grethe Kvan Welle1. runde 
7pKarl FrognerAugust Kvan Welle1. runde 
7pHans LibyHidajet Eminovic1. runde 
7pHall SkåraMichel Mateos1. runde 
7pAnders SkjeldeMikkel Alm1. runde 
7pGeir SkoglundChristine Schilling1. runde 
7pMerzuk JugoHelge Iversen1. runde 
7pRoy EiksethStein Welle1. runde 
7pEmil GreenIlijas Slezovic1. runde 
7pTerje PedersenHaavard Hafskjold1. runde 

R A T I N G   -   T O P    5

Dagfinn Snarheim   1869
Farzin Aarabi   1860
Rune Færevåg   1847
Sondre Rike   1841
Jon Kristian Røyset   1830

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2017