logo
Registrerte kamper 23. Januar 2017
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Desember 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Januar 2017
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Februar 2017
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
5pStein Roger FossmoFarzin AarabiFinale 
5pStein Roger FossmoFarzin Aarabi  
5pStein Roger FossmoRune Halvorsen  
5pRune HalvorsenFrank Halvard Østebø  
5pFarzin AarabiRobert &. .  
5pFarzin AarabiArne Lie  
5pStein Roger FossmoJolanta Karciauskiene  
5pRobert &. .Åsmund D.  
5pFrank Halvard ØstebøErik Måland  
5pRune HalvorsenHermod Kvalvik  
5pFarzin AarabiÅsmund D.  
5pErik MålandElisabeth Helleland  
5pArne LieHermod Kvalvik  
5pRune HalvorsenKjell Terje Reve  
5pRobert &. .Stein Roger Fossmo  
5pJolanta KarciauskieneMurat D.  
5pFrank Halvard ØstebøOddvar K. P.  
5pFarzin AarabiAlexander F.  
5pHermod KvalvikJolanta Karciauskiene  
5pStein Roger FossmoElisabeth Helleland  
5pErik MålandUgne Aydin  
5pFrank Halvard ØstebøRobert &. .  
5pKjell Terje ReveOddvar K. P.  
5pMurat D.Rune Halvorsen  
5pArne LieNicolai K.  
5pÅsmund D.Ninni S.  
5pÅsmund D.Erik Måland  
5pJolanta KarciauskieneKjell Terje Reve  
5pRune HalvorsenAlexander F.  
5pStein Roger FossmoFrank Halvard Østebø  
5pHermod KvalvikUgne Aydin  
5pOddvar K. P.Arne Lie  
5pRobert &. .Murat D.  
5pElisabeth HellelandNicolai K.  
5pFarzin AarabiNinni S.  
 
BBGC - MT 1
Oppsamling
9pIsmail SaberiKristin E. JakhellnFinale 
7pKristin E. JakhellnTor Magne Undeland  
7pIsmail SaberiDag Sverre Nordsjø  
7pKristin E. JakhellnCathrine Fosse  
7pTor Magne UndelandJoakim Jensen  
7pIsmail SaberiOlav Otterlei  
7pDag Sverre NordsjøLars Killingberg  
Hoved, Cup
11pRune FærevågKim Henning NordbergFinale 
9pRune FærevågJørn Inge Nesdal  
9pKim Henning NordbergRobert Emil Leistad  
9pJørn Inge NesdalAnn Christin Sandsengen  
9pRune FærevågElias Kritikos  
9pKim Henning NordbergTor Sævig  
9pRobert Emil LeistadYvonne Pasali  
9pJørn Inge NesdalIsmail Saberi  
9pAnn Christin SandsengenKristin E. Jakhelln  
9pRune FærevågTor Magne Undeland  
9pElias KritikosCathrine Fosse  
9pTor SævigOlav Otterlei  
9pKim Henning NordbergDag Sverre Nordsjø  
9pRobert Emil LeistadLars Killingberg  
9pYvonne PasaliJoakim Jensen  
 
BBGK - Klubbturnering
Gruppespill
7pTerje D.Arne Ludvig FaarenFinale 
7pAstrit BöckerCarl B.  
7pArne Ludvig FaarenCarl B.  
7pArne Ludvig FaarenAstrit Böcker  
7pLena Merethe EnganVigdis Engan  
7pTerje D.Vigdis Engan  
7pTerje D.Lena Merethe Engan  
 
DBGK - Klubbturnering
Hoved, Gruppespill
7pGeir GrimnesLeif BekkeliFinale 
5pGeir GrimnesHåkon Tannæs  
5pLeif BekkeliKnut S.  
5pLeif BekkeliHåkon Tannæs  
5pKnut S.Constantin Amanaloaie  
5pLeif BekkeliGeir Grimnes  
5pHåkon TannæsConstantin Amanaloaie  
5pConstantin AmanaloaieGeir Grimnes  
5pHåkon TannæsKnut S.  
5pGeir GrimnesKnut S.  
5pLeif BekkeliConstantin Amanaloaie  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND