logo

Registrerte kamper 27. Januar 2017
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Desember 2016
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Januar 2017
MaTiOnTo Fr
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31  
Februar 2017
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04 05
06 07 08 09 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28  
 
Mesterturnering nr.2 - Oslo
Hoved, Double elimination
5pRune FærevågSondre RikeFinale 
3pRune FærevågRune HalvorsenSemifinale 
3pRune FærevågChristopher HedbergSemifinale 
3pRune HalvorsenHans Liby6. runde 
3pRune FærevågOlav Otterlei6. runde 
3pRune HalvorsenHenrik B.5. runde 
3pOlav OtterleiHall Skåra5. runde 
3pRune FærevågÅshild F.5. runde 
3pChristopher HedbergRoy Eikseth5. runde 
5pRune FærevågTerje P.4. runde 
5pHall SkåraZoran Krogstad4. runde 
5pÅshild F.Farzin A.4. runde 
5pChristopher HedbergKarl Frogner4. runde 
5pRoy EiksethDagfinn Snarheim4. runde 
5pHans LibyOlav Otterlei4. runde 
5pSondre RikeRune Halvorsen4. runde 
5pZoran KrogstadRahim Salimi3. runde 
5pKarl FrognerGulli Marholm3. runde 
5pHans LibyMerzuk Jugo3. runde 
5pÅshild F.Christine Schilling3. runde 
5pHall SkåraMikkel Alm3. runde 
5pFarzin A.Serif Jugo 3. runde 
5pDagfinn SnarheimHenrik B.3. runde 
5pSondre RikeRune Færevåg3. runde 
5pOlav OtterleiChristopher Hedberg3. runde 
5pRune HalvorsenTerje P.3. runde 
5pKarl FrognerIlijas Slezovic2. runde 
5pRahim SalimiKim Henning Nordberg2. runde 
5pHans LibyJorunn B. S.2. runde 
5pSerif Jugo Marianne Husum2. runde 
5pHall SkåraHåkon Tannæs2. runde 
5pMikkel AlmJostein Flood2. runde 
5pChristine SchillingTor Magne Undeland2. runde 
5pSondre RikeDagfinn Snarheim2. runde 
5pChristopher HedbergMerzuk Jugo2. runde 
5pRune HalvorsenZoran Krogstad2. runde 
5pHenrik B.Gulli Marholm2. runde 
5pTerje P.Roy Eikseth2. runde 
5pRune FærevågFarzin A.2. runde 
5pOlav OtterleiÅshild F.2. runde 
5pRune HalvorsenHåkon Tannæs1. runde 
5pRoy EiksethKarl Frogner1. runde 
5pFarzin A.Hall Skåra1. runde 
5pDagfinn SnarheimJorunn B. S.1. runde 
5pRune FærevågMikkel Alm1. runde 
5pChristopher HedbergHans Liby1. runde 
5pMerzuk JugoTor Magne Undeland1. runde 
5pHenrik B.Jostein Flood1. runde 
5pSondre RikeRahim Salimi1. runde 
5pZoran KrogstadChristine Schilling1. runde 
5pGulli MarholmMarianne Husum1. runde 
5pÅshild F.Kim Henning Nordberg1. runde 
5pOlav OtterleiIlijas Slezovic1. runde 
5pTerje P.Serif Jugo 1. runde 
 
HABK - Klubbturnering
7pGeorg F. H.Reidar S.  
7pTony C.Georg F. H.  
7pTony C.Reidar S.  
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2019