Neste turneringer:
22. Februar
TBgK MT #4
26. Februar
BBGK MT4
26. Februar
Stavanger, Martinique
Registrerte kamper 3. Juni 2017
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
Mai 2017
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Juni 2017
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Juli 2017
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
 
Norgemesterskapet 2017
Jackpot, Monrad
1pEmil GreenStein WelleFinale!
1pAlexander N.Karl Frogner !
5pNasim DadgostarLene Kristin Thuseth  
5pAlexander N.Kristian S.  
5pLene Kristin ThusethHelge Iversen  
5pEmil GreenNasim Dadgostar  
5pStein WelleKarl Frogner  
5pStein WelleHelge Iversen  
5pNasim DadgostarAlexander N.  
5pKarl FrognerKristian S.  
5pEmil GreenLene Kristin Thuseth  
7pOdd-Erling K.Yvonne PasaliFinale 
7pMonica UnosenRune Faerevaag  
7pGrethe Kvan WelleGaute Andersen  
7pGaute AndersenAugust Kvan Welle  
7pGrethe Kvan WelleCathrine Fosse  
7pYvonne PasaliMonica Unosen  
7pOdd-Erling K.Rune Faerevaag  
7pRune FaerevaagAugust Kvan Welle  
7pOdd-Erling K.Cathrine Fosse  
7pYvonne PasaliGaute Andersen  
7pMonica UnosenGrethe Kvan Welle  
7pTerje PedersenStein WelleFinale 
7pChristopher HedbergAlf Henning Bekkevik  
7pMerzuk JugoStig Frode Sørdahl  
7pAlf Henning BekkevikGrethe Kvan Welle  
7pMerzuk JugoRune Faerevaag  
7pStein WelleChristopher Hedberg  
7pTerje PedersenStig Frode Sørdahl  
7pTerje PedersenMerzuk Jugo  
7pStig Frode SørdahlAlf Henning Bekkevik  
7pChristopher HedbergRune Faerevaag  
7pStein WelleGrethe Kvan Welle  
Hoved, Mellom, Monrad
11pHelge IversenLars KillingbergFinale 
11pHelge IversenMarianne HusumSemifinale 
11pLars KillingbergAugust Kvan WelleSemifinale 
7pHelge IversenTor Henrik Lind7. runde 
7pLars KillingbergChristine Schilling7. runde 
5pHelge IversenGaute Andersen6. runde 
5pChristine SchillingNasim Dadgostar6. runde 
5pHelge IversenYvonne Pasali5. runde 
5pNasim DadgostarOdd-Erling K.5. runde 
5pLars KillingbergLene Kristin Thuseth5. runde 
5pTor Henrik LindGaute Andersen5. runde 
5pAugust Kvan WelleChristine Schilling5. runde 
5pOdd-Erling K.Anita Marholm4. runde 
5pNasim DadgostarGulli Marholm4. runde 
5pLene Kristin ThusethKristian S.4. runde 
5pAugust Kvan WelleLars Killingberg4. runde 
5pChristine SchillingHelge Iversen4. runde 
5pGaute AndersenYvonne Pasali4. runde 
5pMarianne HusumTor Henrik Lind4. runde 
5pMarianne HusumTor Henrik Lind4. runde 
5pKristian S.Monica Unosen3. runde 
5pLene Kristin ThusethCathrine Fosse3. runde 
5pYvonne PasaliAnita Marholm3. runde 
5pLars KillingbergNasim Dadgostar3. runde 
5pHelge IversenGulli Marholm3. runde 
5pGaute AndersenOdd-Erling K.3. runde 
5pMarianne HusumAugust Kvan Welle3. runde 
5pTor Henrik LindChristine Schilling3. runde 
5pGulli MarholmKristian S.2. runde 
5pLars KillingbergMonica Unosen2. runde 
5pOdd-Erling K.Lene Kristin Thuseth2. runde 
5pNasim DadgostarCathrine Fosse2. runde 
5pTor Henrik LindYvonne Pasali2. runde 
5pMarianne HusumAnita Marholm2. runde 
5pChristine SchillingGaute Andersen2. runde 
5pAugust Kvan WelleHelge Iversen2. runde 
5pTor Henrik LindCathrine Fosse1. runde 
5pHelge IversenLars Killingberg1. runde 
5pMarianne HusumNasim Dadgostar1. runde 
5pGaute AndersenLene Kristin Thuseth1. runde 
5pChristine SchillingOdd-Erling K.1. runde 
5pAnita MarholmKristian S.1. runde 
5pYvonne PasaliMonica Unosen1. runde 
5pAugust Kvan WelleGulli Marholm1. runde 
1pAugust Kvan WelleGulli Marholm !
Hoved, Mester, Cup
15pAre K.Ronny SandvikFinale 
15pAre K.Sondre RikeSemifinale 
15pRonny SandvikHans LibySemifinale 
15pRonny SandvikHÃ¥kon TannæsKvartfinale 
15pAre K.Frode B. J.Kvartfinale 
15pHans LibyTorkel HaugødegÃ¥rdKvartfinale 
15pSondre RikeEirik Magne JohansenKvartfinale 
15pRonny SandvikHenrik Bechstrøm2. runde 
15pAre K.Kathrine Langjord2. runde 
15pSondre RikeBjarte H.2. runde 
15pFrode B. J.Jon Kristian Røyset2. runde 
15pHans LibyJohan Bergstroem2. runde 
15pTorkel HaugødegÃ¥rdHall SkÃ¥ra2. runde 
15pHÃ¥kon TannæsAlexander N.2. runde 
15pEirik Magne JohansenThorleif Reisvold2. runde 
15pHenrik BechstrømRune Faerevaag1. runde 
15pTorkel HaugødegÃ¥rdGeir P.1. runde 
15pJon Kristian RøysetHaavard R.1. runde 
15pSondre RikeArne Vestrheim1. runde 
15pThorleif ReisvoldStein Welle1. runde 
15pJohan BergstroemKristian Thulin1. runde 
15pBjarte H.Stig Frode Sørdahl1. runde 
15pFrode B. J.Emil Green1. runde 
15pRonny SandvikChristopher Hedberg1. runde 
15pKathrine LangjordDagfinn Snarheim1. runde 
15pHans LibyHÃ¥kan Åkerstrand1. runde 
15pHÃ¥kon TannæsTerje Pedersen1. runde 
15pHall SkÃ¥raMerzuk Jugo1. runde 
15pAre K.Haavard Hafskjold1. runde 
15pEirik Magne JohansenAlf Henning Bekkevik1. runde 
15pAlexander N.Grethe Kvan Welle1. runde 

R A T I N G   -   T O P    5

Farzin Aarabi   1869
Jon Kristian Røyset   1835
Kim H. Nordberg   1835
Dagfinn Snarheim   1818
Thorleif Reisvold   1808

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018