Neste turneringer:
23. April
BBGK MT nr. 6
23. April
Bergen MT 5
26. April
Bergen MT 6 (tors)
26. April
TBgK MT #8
Registrerte kamper 17. Juni 2017
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen
Mai 2017
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
Juni 2017
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
Juli 2017
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
 
Oslo Bymesterskap - 2017
Hoved, Cup
9pAnders SkjeldeArne VestrheimFinale 
3pArne VestrheimHelge IversenSemifinale 
3pArne VestrheimChristopher HedbergSemifinale 
3pChristopher HedbergJostein FloodKvartfinale 
3pArne VestrheimKarl FrognerKvartfinale 
3pJostein FloodMerzuk JugoKvartfinale 
3pArne VestrheimJohan BergstroemKvartfinale 
3pJostein FloodMarius Bergloeff5. runde 
3pMerzuk JugoMikkel Alm5. runde 
3pJohan BergstroemKjell T.5. runde 
3pArne VestrheimBjoern Inge H. Lorentzen5. runde 
3pMarius BergloeffHaakon Tannaes4. runde 
3pMikkel AlmGrethe Kvan Welle4. runde 
3pJohan BergstroemPer Fuglesang4. runde 
3pBjoern Inge H. LorentzenChristine Schilling4. runde 
3pHaakon TannaesSerif Jugo 3. runde 
3pMarius BergloeffEspen F.3. runde 
3pMikkel AlmStein Welle3. runde 
3pGrethe Kvan WelleMorten Bjellaas3. runde 
3pJohan BergstroemHaavard Hafskjold3. runde 
3pPer FuglesangEmil Green3. runde 
3pBjoern Inge H. LorentzenJorunn Beate Siglen3. runde 
3pChristine SchillingChristian Andersson3. runde 
3pSerif Jugo Thomas Sundin2. runde 
3pMarius BergloeffEirik Magne Johansen2. runde 
3pMikkel AlmStig Frode Soerdahl2. runde 
3pGrethe Kvan WelleTerje Pedersen2. runde 
3pJohan BergstroemRonny Sandvik2. runde 
3pPer FuglesangTorkel Haugoedegaard2. runde 
3pJorunn Beate SiglenAugust Kvan Welle2. runde 
3pChristine SchillingRoy Eikseth2. runde 
3pThomas SundinIlijas Slezovic1. runde 
3pMarius BergloeffRahim Salimi1. runde 
3pMikkel AlmGulli Marholm1. runde 
3pGrethe Kvan WelleSondre Rike1. runde 
3pJohan BergstroemOlav Otterlei1. runde 
3pPer FuglesangLinda Dedekam1. runde 
3pRoy EiksethGaute Andersen1. runde 
Kvalifisering, Cup
7pAnders SkjeldeHelge Iversen6. runde 
7pHelge IversenChristopher Hedberg5. runde 
7pAnders SkjeldeKarl Frogner5. runde 
7pHelge IversenKjell T.4. runde 
7pChristopher HedbergArne Vestrheim4. runde 
7pKarl FrognerJostein Flood4. runde 
7pAnders SkjeldeMerzuk Jugo4. runde 
7pKjell T.Morten Bjellaas3. runde 
7pHelge IversenStein Welle3. runde 
7pChristopher HedbergEspen F.3. runde 
7pArne VestrheimHaakon Tannaes3. runde 
7pKarl FrognerChristian Andersson3. runde 
7pJostein FloodBjoern Inge H. Lorentzen3. runde 
7pMerzuk JugoEmil Green3. runde 
7pAnders SkjeldeHaavard Hafskjold3. runde 
7pKjell T.Gaute Andersen2. runde 
7pMorten BjellaasChristine Schilling2. runde 
7pHelge IversenJorunn Beate Siglen2. runde 
7pStein WelleAugust Kvan Welle2. runde 
7pEspen F.Linda Dedekam2. runde 
7pChristopher HedbergTorkel Haugoedegaard2. runde 
7pHaakon TannaesJohan Bergstroem2. runde 
7pArne VestrheimRonny Sandvik2. runde 
7pKarl FrognerGrethe Kvan Welle2. runde 
7pChristian AnderssonTerje Pedersen2. runde 
7pJostein FloodGulli Marholm2. runde 
7pBjoern Inge H. LorentzenStig Frode Soerdahl2. runde 
7pEmil GreenMarius Bergloeff2. runde 
7pMerzuk JugoEirik Magne Johansen2. runde 
7pHaavard HafskjoldIlijas Slezovic2. runde 
7pAnders SkjeldeSerif Jugo 2. runde 
7pMorten BjellaasThomas Sundin1. runde 
7pStein WelleRahim Salimi1. runde 
7pTorkel HaugoedegaardMikkel Alm1. runde 
7pRonny SandvikSondre Rike1. runde 
7pTerje PedersenOlav Otterlei1. runde 
7pStig Frode SoerdahlPer Fuglesang1. runde 
7pSerif Jugo Roy Eikseth1. runde 

R A T I N G   -   T O P    5

Farzin Aarabi   1845
Jon Kristian Roeyset   1843
Rune Halvorsen   1820
Thorleif Reisvold   1820
Dagfinn Snarheim   1805

hele listen...
nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND
(c) Norges Backgammonforbund 1994-2018