logo
Registrerte kamper 15. Oktober 2018
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

September 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Oktober 2018
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31  
November 2018
MaTiOnTo Fr
  01 02 03 04
05 06 07 08 09 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  
 
HABK - Klubbturnering
Gruppespill
7pOle J. R. O.Kristian Thulin  
7pKristian ThulinSusanne H.  
7pSusanne H.Ole J. R. O.Finale 
 
BBGC - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
7pYvonne PasaliTor Magne UndelandFinale 
7pTor Magne UndelandTor V.6. runde 
7pTor V.Yvonne Pasali5. runde 
7pTor Magne UndelandHannu Lyyjynen5. runde 
7pTor V.Hannu Lyyjynen4. runde 
7pYvonne PasaliRune Færevåg4. runde 
7pTor Magne UndelandRune Færevåg3. runde 
7pHannu LyyjynenOlav Otterlei3. runde 
7pYvonne PasaliKristin E. Jakhelln3. runde 
7pTor V.Olav Otterlei2. runde 
7pRune FærevågKim Henning Nordberg2. runde 
7pHannu LyyjynenKristin E. Jakhelln2. runde 
7pTor Magne UndelandCathrine Fosse2. runde 
7pYvonne PasaliTor Sævig2. runde 
7pHannu LyyjynenCathrine Fosse1. runde 
7pRune FærevågTor V.1. runde 
7pKristin E. JakhellnTor Magne Undeland1. runde 
7pYvonne PasaliKim Henning Nordberg1. runde 
7pOlav OtterleiTor Sævig1. runde 
 
BBGK - Klubbturnering
Gruppespill
7pTerje DalhaugEspen MoenFinale 
5pArne Ludvig FaarenAstrit Böcker  
5pTerje DalhaugEspen Moen  
5pVictoria JensenAstrit Böcker  
5pTerje DalhaugArne Ludvig Faaren  
5pAstrit BöckerEspen Moen  
5pArne Ludvig FaarenVictoria Jensen  
5pVictoria JensenTerje Dalhaug  
5pEspen MoenArne Ludvig Faaren  
5pTerje DalhaugAstrit Böcker  
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved
3pEspen FrafjordRune HalvorsenFinale 
3pRune HalvorsenKjell Terje Reve8. runde 
3pEspen FrafjordJason O`Neill8. runde 
3pJason O`NeillKjell Terje Reve7. runde 
3pRune HalvorsenEspen Frafjord7. runde 
3pRune HalvorsenFrank Halvard Østebø6. runde 
3pEspen FrafjordArne Lie6. runde 
3pKjell Terje ReveStein Roger Fossmo6. runde 
3pStein Roger FossmoFrank Halvard Østebø5. runde 
3pEspen FrafjordElisabeth Helleland5. runde 
3pArne LieKjell Terje Reve5. runde 
3pJason O`NeillHermod Kvalvik5. runde 
3pEspen FrafjordHermod Kvalvik4. runde 
3pStein Roger FossmoOkan Ilkic4. runde 
3pRune HalvorsenElisabeth Helleland4. runde 
3pKjell Terje ReveJason O`Neill4. runde 
3pFrank Halvard ØstebøUgne Aydin4. runde 
3pElisabeth HellelandJason O`Neill3. runde 
3pKjell Terje ReveEspen Frafjord3. runde 
3pRune HalvorsenOkan Ilkic3. runde 
3pStein Roger FossmoJolanta Karciauskiene3. runde 
3pHermod KvalvikUgne Aydin3. runde 
3pFrank Halvard ØstebøArne Lie3. runde 
3pHermod KvalvikArne Lie2. runde 
3pJason O`NeillOkan Ilkic2. runde 
3pKjell Terje ReveRune Halvorsen2. runde 
3pFrank Halvard ØstebøJolanta Karciauskiene2. runde 
3pUgne AydinElisabeth Helleland2. runde 
3pEspen FrafjordStein Roger Fossmo2. runde 
3pElisabeth HellelandHermod Kvalvik1. runde 
3pArne LieRune Halvorsen1. runde 
3pKjell Terje ReveFrank Halvard Østebø1. runde 
3pJason O`NeillStein Roger Fossmo1. runde 
3pOkan IlkicUgne Aydin1. runde 
3pEspen FrafjordJolanta Karciauskiene1. runde 
 
NBGF - Nettliga uke 39
13pGeir PedersenMerzuk Jugo  
13pDagfinn SnarheimElias Kritikos  
13pVidar Osen Merzuk Jugo  
13pJohan BergstrømVidar Osen   
13pBjørnar KristoffersenJohan Bergstrøm  
13pSven Wisløff-NilssenEmil Green  
13pEmil GreenAsbjørn Arntzen  
13pDagfinn SnarheimJørn Inge Nesdal  
13pHans Marius EiksethSvein Wang Dybvik  
13pThorleif ReisvoldGulli Marholm  
13pKim Henning NordbergHidajet Eminovic  
13pKjell Terje ReveArne Lie  
13pKjell Terje ReveGulli Marholm  
13pThorleif ReisvoldArne Lie  
13pArne LieRune Færstad  
13pGulli MarholmRune Færstad  
13pHall SkåraAnita Marholm  
13pHidajet EminovicAnita Marholm  
13pZoran KrogstadJussi Haukioja  
13pØystein PettersenRahim Salimi  
13pRahim SalimiMaria B. Holtung  
13pMaria B. HoltungKjell Arne Borge  


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND