logo
Registrerte kamper 18. Mars 2019
Vis annen dato (YYYY-MM-DD)
Eller velg i kalenderen

Februar 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28  
Mars 2019
MaTiOnTo Fr
  01 02 03
04 05 06 07 08 09 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
April 2019
MaTiOnTo Fr
01 02 03 04 05 06 07
08 09 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30  
 
HABK - Klubbturnering
Gruppespill
7pOle J. R. O.Geir RobsrudFinale 
7pKristian ThulinGeir Robsrud  
7pOle J. R. O.Kristian Thulin  
7pKristian ThulinOle J. R. O.  
7pKristian ThulinOle J. R. O.  
 
BBGK - Klubbturnering
7pAstrit BöckerArne Ludvig FaarenFinale 
7pLena Merethe EnganVictoria Jensen  
7pAstrit BöckerLena Merethe Engan  
7pAstrit BöckerVictoria Jensen  
7pVigdis EnganTerje Dalhaug  
7pArne Ludvig FaarenTerje Dalhaug  
7pArne Ludvig FaarenVigdis Engan  
 
TBK - Klubbturnering
Hoved, Double elimination
7pMaria B. HoltungHeidi FoslandFinale 
3pMaria B. HoltungHåkon Møstad  
3pMaria B. HoltungYaghoub Ghabeli  
3pYaghoub GhabeliTommy B. K.  
3pMaria B. HoltungAlf Henning Bekkevik  
3pTommy B. K.Hilde Marie Høili  
3pMaria B. HoltungOla N.  
5pHeidi FoslandHåkon Møstad  
5pHåkon MøstadAlf Henning Bekkevik  
5pHeidi FoslandYaghoub Ghabeli  
5pHåkon MøstadHilde Marie Høili  
5pAlf Henning BekkevikTommy B. K.  
5pYaghoub GhabeliOla N.  
5pHeidi FoslandMaria B. Holtung  
 
BBGC - MT 4
Hoved, Double elimination
7pEspen MoenYvonne Pasali Finale 
7pYvonne Pasali Elias Kritikos  
7pEspen MoenTor Sævig5. runde 
7pElias KritikosYvonne Pasali 5. runde 
7pElias KritikosRune Færevåg4. runde 
7pTor SævigTor Magne Undeland4. runde 
7pYvonne Pasali Espen Moen4. runde 
7pEspen MoenTor Magne Undeland3. runde 
7pElias KritikosTor Sævig3. runde 
7pYvonne Pasali Cathrine Fosse3. runde 
7pRune FærevågFredrik Sundt Breien3. runde 
7pTor Magne UndelandLars Killingberg2. runde 
7pFredrik Sundt BreienCathrine Fosse2. runde 
7pYvonne Pasali Karina L. d. T.2. runde 
7pTor SævigKristin E. Jakhelln2. runde 
7pEspen MoenRune Færevåg2. runde 
7pCathrine FosseElias Kritikos1. runde 
7pEspen MoenKristin E. Jakhelln1. runde 
7pYvonne Pasali Lars Killingberg1. runde 
7pTor Magne UndelandFredrik Sundt Breien1. runde 
7pRune FærevågKarina L. d. T.1. runde 
 
SBGK - Klubbturnering
Hoved
3pUgne AydinArne LieFinale 
3pUgne AydinRune Halvorsen7. runde 
3pArne LieUgne Aydin6. runde 
3pArne LieHermod Kvalvik5. runde 
3pUgne AydinRune Halvorsen5. runde 
3pHermod KvalvikTor Henrik Lind4. runde 
3pRune HalvorsenArne Lie4. runde 
3pUgne AydinFarzin Aarabi4. runde 
3pUgne AydinTor Henrik Lind3. runde 
3pFarzin AarabiArne Lie3. runde 
3pRune HalvorsenHermod Kvalvik3. runde 
3pRune HalvorsenFarzin Aarabi2. runde 
3pUgne AydinHermod Kvalvik2. runde 
3pArne LieTor Henrik Lind2. runde 
3pArne LieUgne Aydin1. runde 
3pHermod KvalvikFarzin Aarabi1. runde 
3pTor Henrik LindRune Halvorsen1. runde 


nbgf.no - NORGES BACKGAMMONFORBUND